Джак Ванс

Търсене и предлагане на помощ при сканиране. Теми за началната работа при цифровизацията.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
Милен

Джак Ванс

Мнение от Милен »

Някой може ли да сканира книгата на Джак Ванс "Залезът на земята". В библиотеката я има само за читалня и не мога да я прочета.
Аватар
Борислав
Мнения: 1065
Регистрация: 15 ноември 2005, 17:25

Ре: Джак Ванс

Мнение от Борислав »

Милен написа:Някой може ли да сканира книгата на Джак Ванс "Залезът на земята". В библиотеката я има само за читалня и не мога да я прочета.
Здравей, Милене!
Много се съмнявам някой да хукне да сканира книгата само защото ти не можеш да я прочетеш от библиотеката. Аз поне нямаше да го направя.

По-добре се опитай да помогнеш някак при подготовката на нови книги, пък току-виж покрай това се сбъднало и твоето желание.
Милен

Мнение от Милен »

Нямам скенер, но бих могъл да помогна с програмирането на сайта. Аз съм PHP програмист и мисля че с това най-добре ще помогна. Пиши ми ако имаш нужда.
Аватар
Борислав
Мнения: 1065
Регистрация: 15 ноември 2005, 17:25

Мнение от Борислав »

Милен написа:бих могъл да помогна с програмирането на сайта
От край време искам да пусна кода под свободен лиценз и все не ми остава време да го направя. Основната причина е, че ме мързи да скалъпя README-то.

Благодаря ти за предложената помощ! Ще я приема. ;-) Дори може да отворя отделен форум, посветен на софтуера.
eeka

Мнение от eeka »

ем снимай я с фотоапарата в читалнята :lol: :lol: :twisted: :twisted: :lol: :lol:
Милен

Мнение от Милен »

За форума е добра идея. Там може да се обсъжда от какво има нужда проекта и как да го направим.
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости