Забрана на думичката "http"

Ако нещо по страниците (съдържание, оформление) не е наред...
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Аватар
нт
Мнения: 176
Регистрация: 04 февруари 2007, 01:53

Мнение от нт »

нещо май много сте затегнали положението с форума. не ми позволява да пусна картинка с глупаво съобщение че думата хттп е забранена, без значение че е оградена с [img] тагове. като се оправи ще пусна и аз два варианта... предварителния изглед работи, но отказва да приеме съобщението
нт
Аватар
Deem
Мнения: 14
Регистрация: 16 септември 2006, 15:14
Връзка:

Мнение от Deem »

НТ пробвай с BBCode :).
[img]http://img73.imageshack.us/img73/5108/userbarlj2.png[/img]
Аватар
нт
Мнения: 176
Регистрация: 04 февруари 2007, 01:53

Мнение от нт »

Deem, за съжаление не ще. Подозирам, че това е нововъведена мярка за борба срещу ботовете, дето рекламират виагра. А аз съм първата човешка жертва :D . Като се оправи - тогаз. Нямам бърза работа. Картинките си стоят на imageshack и чакат. Обаче аз пък не ща да ги пускам като линкове, а като вградени имиджи...
Аватар
Deem
Мнения: 14
Регистрация: 16 септември 2006, 15:14
Връзка:

Мнение от Deem »

НТ току що проверих списака на потрбителите и видиях че не си регистраран, може за това де не можеш да изполваш html.Регистрирай се и така пробвай :).
[img]http://img73.imageshack.us/img73/5108/userbarlj2.png[/img]
Аватар
нт
Мнения: 176
Регистрация: 04 февруари 2007, 01:53

Мнение от нт »

Deem, и на мен ми хрумна, че може да е заради липсата на регистрация. Работата е там, че се мотая наоколо от доста време и съм поствал много картинки използвайки BBCode досега без какъвто и да е проблем. Ще пробвам с регистрация ей сега. Но съобщението, с което мнението ми е блокирано, не споменава нищо за регистрация, а пък и аз много ценях възможността да поствам без да съм регистриран...
нт
Аватар
нт
Мнения: 176
Регистрация: 04 февруари 2007, 01:53

Мнение от нт »

ОК. Регистрирах се, което не е голяма беда. Положението, обаче, си остава същото. Предварителния изглед работи - но отказва да приеме [img]хттп://адрес.на.картинка[/img] . Пробвах да почистя кеш, куки и с три налични браузера - Opera, Firefox и IE. Все същото. Моля, когато администрацията провери какъв е проблема и го отстрани да ми пуснат лично съобщение, а също така да изтрият всички мои мнения от настоящата тема, отнасящи се до този проблем, тъй като те нямат отношение към дискусията.
Благодаря предварително!
нт
Аватар
Борислав
Мнения: 1065
Регистрация: 15 ноември 2005, 17:25

Мнение от Борислав »

нт написа:ОК. Регистрирах се, което не е голяма беда. Положението, обаче, си остава същото. Предварителния изглед работи - но отказва да приеме [img]хттп://адрес.на.картинка[/img] . Пробвах да почистя кеш, куки и с три налични браузера - Opera, Firefox и IE. Все същото. Моля, когато администрацията провери какъв е проблема и го отстрани да ми пуснат лично съобщение, а също така да изтрият всички мои мнения от настоящата тема, отнасящи се до този проблем, тъй като те нямат отношение към дискусията.
Благодаря предварително!
нт
Съжалявам за главоболията, които съм ти създал!

Писна ми от пустите спамери и преди седмица-две реших да им отрежа достъпа централно. После забелязах, че е възможно пускането на адреси, ако са заградени с тагове, но го оставих така. За всеки случай разреших на регистрираните потребители с поне едно мнение да пускат връзки към сайтове, та затова в момента би трябвало да можеш да го направиш.

През следващите дни ще измисля някакво решение и за нерегистрираните потребители.

П.П. Ще преместя коментарите относно този проблем в отделна нишка.
Аватар
нт
Мнения: 176
Регистрация: 04 февруари 2007, 01:53

Мнение от нт »

Благодаря за разяснението.
Наистина постнах успешно картинките от втори опит!
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: един гост