Емулатор за mobi

Разни теми, разни идеали
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
Malone
Мнения: 10
Регистрация: 29 юни 2012, 01:26

Емулатор за mobi

Мнение от Malone »

Здравейте отново.
Ползвам Kindle 4 и Kindle Touch.
За да тествам на компютъра си това което съм променил в оформлението на определено произведение, използвам Kindle Previewer.
Същевременно имам си мое web място, блог да го наречем, тематиката на което няма никаква връзка с електронните книги и въобще четенето и редактирането на такива.
Засега.
Може би, в бъдеще, част от постовете ми там ще бъдат свързани и с тази тематика. Конкретно с редакцията и конвертирането на електронни книги от един формат в друг.
В този блог, освен всичко друго, без някаква особена причина, ползвам Flash базиран MP3 плейър, чрез който посетител на блога може да прослушва малка част от музиката, която ми харесва, докато чете.

Въпроса ми е, има ли подобен емулатор [plugin или директно в код], който може да се вгради във Wordpress блог и да визуализира съдържанието на електронна книга [желателно в mobi формат] по начина, по който го прави Kindle Previewer. Автоматичната конверсия на Kindle Previewer от Epub в mobi е желателна, но не задължителна.
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости