Добавяне на книга по желание

Питайте, ако нещо в библиотеката е неясно.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Заключена
Maya Ivanova
Мнения: 6
Регистрация: 02 юли 2012, 18:26

Добавяне на книга по желание

Мнение от Maya Ivanova »

Привет на всички :) Нова съм в сайта и имам въпрос. Търся една книга, но за съжаление никъде не я намиран за четене онлайн. Въпросът ми към вас е дали има начин да се даде заявка и книгата да бъде качена в сайта???
petrovich
Мнения: 762
Регистрация: 31 юли 2008, 14:20

Re: Добавяне на книга !!!

Мнение от petrovich »

Maya Ivanova написа:Привет на всички :) Нова съм в сайта и имам въпрос. Търся една книга, но за съжаление никъде не я намиран за четене онлайн. Въпросът ми към вас е дали има начин да се даде заявка и книгата да бъде качена в сайта???
Не, няма такава възможност, тъй като дейността на библиотеката е свързана с доброволен труд.
Можеш в раздел „Търси се…“ да напишеш коя книга търсиш и евентуално, ако някой доброволец има книгата и разполага с време, може да я обработи.
Maya Ivanova
Мнения: 6
Регистрация: 02 юли 2012, 18:26

Re: Добавяне на книга !!!

Мнение от Maya Ivanova »

Благодаря за отговора :) Писах и там ... дано някой я има ...
Maya Ivanova
Мнения: 6
Регистрация: 02 юли 2012, 18:26

Re: Добавяне на книга по желание

Мнение от Maya Ivanova »

... всъщност това е доста глупаво ;]
petrovich
Мнения: 762
Регистрация: 31 юли 2008, 14:20

Re: Добавяне на книга по желание

Мнение от petrovich »

Maya Ivanova написа:... всъщност това е доста глупаво ;]
Всъщност това хич не е глупаво. Всеки човек, който е обработил едно произведение може да ти го каже.
Maya Ivanova
Мнения: 6
Регистрация: 02 юли 2012, 18:26

Re: Добавяне на книга по желание

Мнение от Maya Ivanova »

... по този начин, като ти трябва книга, която тук я няма ( както е моя случай) само заради това не мога да направя заявка ;]
Аватар
Борислав
Мнения: 1065
Регистрация: 15 ноември 2005, 17:25

Re: Добавяне на книга по желание

Мнение от Борислав »

Maya Ivanova написа:... по този начин, като ти трябва книга, която тук я няма ( както е моя случай) само заради това не мога да направя заявка ;]
Правилно. Ненавиждам готованците.
Malone
Мнения: 10
Регистрация: 29 юни 2012, 01:26

Re: Добавяне на книга по желание

Мнение от Malone »

Бориславе ... мисля, че си малко по-емоционален, отколкото е нужно.
Аз, като отида в библиотеката, не ми изискват да съм писател, за да взема книга за прочит или да попитам за наличието на конкретно произведение.
Няма друго място като Читанка, с две ръце и два крака ви подкрепям.
Свалям шапка за огромния ви труд по правенето и поддържането на уникалността на тази библиотека. Не познавам други ентусиасти, като вас.
Но ...
В края на краищата [IMHO] Читанка е място за читатели, а не само за писатели и редактори.
Или греша?

Не виждам проблем, ако аз имам конкретно произведение и нямам нищо против да помогна на Мая Иванова или на Сабрие Халилова да направя каквото е възможно [според възможностите ми] това произведение да стигне до вас в електронен вид за одобрение и публикуване.
Аватар
Alegria
Мнения: 102
Регистрация: 15 септември 2008, 13:31

Re: Добавяне на книга по желание

Мнение от Alegria »

От доста време съм помагач в библиотеката, затова имам представа какво означава процесът до добавянето на нова книга там. Бих казала, че не е като да се занесе хартиена книга в реална библиотека X, да се постави на рафта и да я четем всички весело и щастливо. Освен това никога не ми е хрумвало да изисквам добавяне на книга, да очаквам, че изискването (не молбата) ми ще бъде реализирано моментално или пък да оспорвам правилата на сайта.
Заключ.
Заключена

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости