Майкъл Конъли

Място за читателски отзиви. Обърнете внимание, че към творбите в библиотеката също могат да се оставят коментари.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
danielbonev123

Майкъл Конъли

Мнение от danielbonev123 »

Здравейте!Поредицата за Хари бош на Майкъл конъли свързани ли са книгите по някакъв начин?Примерно ако прочета 1-книга (Черното ехо) и след това примерно 4 (Последният койот),а след това 2 (Трафик) ще ми се изгуби ли нещо или просто не са свързани помежду си (всяка е за себе си)?
Благодаря предварително!!!
Аватар
NomaD
Мнения: 200
Регистрация: 10 март 2007, 19:39

Re: Майкъл Конъли

Мнение от NomaD »

Поредица "Хари Бош"
Изображение
danielbonev123

Re: Майкъл Конъли

Мнение от danielbonev123 »

Аз знам че я има но въпросът ми е друг!
Аватар
NomaD
Мнения: 200
Регистрация: 10 март 2007, 19:39

Re: Майкъл Конъли

Мнение от NomaD »

Ключовата дума е "поредица".
Разполагаш със свободата да четеш книгите както си пожелаеш. Все пак е най-добре да се четат поред.
Изображение
danielbonev123

Re: Майкъл Конъли

Мнение от danielbonev123 »

Благодаря!Аз питам понеже книга 2-ра я няма никъде в наличност а не искам да я чета на компютъра!
mechok1

Re: Майкъл Конъли

Мнение от mechok1 »

Точно на Конъли са свързани във времето. Героят преживява различни периоди, чак докато остарее.
danielbonev123

Re: Майкъл Конъли

Мнение от danielbonev123 »

Еххх ми какво ще правя,като я няма никъде в наличност 2-та книга!Плюс това Бард са ги издавали по-различно време,така че аз си мисля че няма проблем!
chery

Re: Майкъл Конъли

Мнение от chery »

Няма проблем да се четат разбъркано. Всяка книга е различен случай. Наистина понякога се споменават събития от предните книги, но това не означава, че няма да схванеш нещата. Винаги е по-добре да се чете поред, но няма проблем да се чете и разбъркано. Приятно четене.
Аватар
drackon
Мнения: 259
Регистрация: 03 март 2011, 12:28

Re: Майкъл Конъли

Мнение от drackon »

chery написа:Няма проблем да се четат разбъркано. Всяка книга е различен случай. Наистина понякога се споменават събития от предните книги, но това не означава, че няма да схванеш нещата. Винаги е по-добре да се чете поред, но няма проблем да се чете и разбъркано. Приятно четене.
Другият вариант е да си купиш четец и да сваляш от читанката... :D
danielbonev123

Re: Майкъл Конъли

Мнение от danielbonev123 »

Ще ги чета разбъркано.От издателство бард ми казаха,че няма никакъв проблем да се че разбъркано!Казаха че септември месец могат да напечатат 2-та книга.
Благодаря на всички!
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости