Пресовани Размисли - Кунчо Грозев

Въпроси и теми относно хартиени издания на книги
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
Т. Грозев

Пресовани Размисли - Кунчо Грозев

Мнение от Т. Грозев »

Ако някой може да намери от някъде тази книжка "Пресовани Размисли" от Кунчо Грозев (това е баща ми). През 1968 г. тази книга е била иззета от книжарниците и много малък брой от нея са продадени. Аз лично не съм чел книжката и много бих искал да я прочета. Ако някой притежава тази книжка нека я качи в Читанката. Този текст е изключително рядък и ще бъде изключително ценна придобивка за библиотеката и за мен лично.
555

Re: Пресовани Размисли - Кунчо Грозев

Мнение от 555 »

Попаднах случайно на книжката и мога да изпълня молбата ви! Книгата наистина е много ценна!
Т. Грозев

Re: Пресовани Размисли - Кунчо Грозев

Мнение от Т. Грозев »

Наистина ще ви бъда благодарен ако я качите :) Много се радвам, че има шанс да я прочета и аз :)
TGrozev
Мнения: 1
Регистрация: 20 юни 2012, 00:46

Re: Пресовани Размисли - Кунчо Грозев

Мнение от TGrozev »

Дали наистина ще бъде качена тази книжка?
Mysthoric

Re: Пресовани Размисли - Кунчо Грозев

Мнение от Mysthoric »

Здравейте, преди време попаднах на книжката в Регионалната библиотека във Варна и понеже съм изчел доста фейлетони от Кунчо Грозев, някои от които са ми любими, си извадих и няколко от "пресованите" му размисли - в момента са налични в моя сайт (вижте най-долу на страницата): http://miroslav.eu/%D0%BC%D0%B8%D1%81%D ... %82%D0%B8/
Относно цялата книжка - не знам от кой град сте, но предполагам, че може да се открие и в други библиотеки, спасена като по чудо. Ако имате нужда от помощ, може свободно да ми пишете на admin[маймунско а]miroslav[ . ]eu
Поздрави,
Мирослав
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости