Kindle fire-помощ

Питайте, ако нещо в библиотеката е неясно.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
katyalukova
Мнения: 3
Регистрация: 15 май 2012, 05:30

Kindle fire-помощ

Мнение от katyalukova »

Получих подарък от дъщеря ми Kindle fire, купен в САЩ , отдавна исках киндел за четене, това надмина приятно очакванията, но , като абсолютен лаик не се справям въобще. Моля ви за помощ- инструкция стъпка по стъпка как мога да си кача в него книги от Читанка, трябва ли да се инсталира нещо и всичко в този дух:)
Durden
Мнения: 1
Регистрация: 17 май 2012, 15:46

Re: Kindle fire-помощ

Мнение от Durden »

Като за начало си набави безплатната програма Calibre от интернет,ако искаш да си конвертираш книги извън тези от читанка.Аз лично си конвертирам книжки в MOBI формат за Киндълчето,но можеш да сваляш директно от тук фаиловете с книги с разширение .txt . Директно качваш книгите във формат текст в папка Documents на Kindle-a и си готов.
katyalukova
Мнения: 3
Регистрация: 15 май 2012, 05:30

Re: Kindle fire-помощ

Мнение от katyalukova »

Благодаря за отговора, Durden /макар и с голямо закъснение- местихме се и нямахме интернет/!
djiliev
Мнения: 8
Регистрация: 31 октомври 2011, 14:18

Re: Kindle fire-помощ

Мнение от djiliev »

Пробвай да ги сваляш директно на киндъла от тук -http://mobireaders.org/ .Сваляй само mobi формат защото киндъла си ги чете директно.
Penatabg

Re: Kindle fire-помощ

Мнение от Penatabg »

Купих kindle fire от пазар в Лондон но моля ви помогнете как да го регистрирам имам акаунт в amazon но не иска да го регистрира моля ви кажете как да го регистрирам защото така не мога да го ползвам
pgaidarov
Мнения: 3
Регистрация: 16 януари 2013, 09:40

Re: Kindle fire-помощ

Мнение от pgaidarov »

Логнал ли си се в amazon.com от самото устройство? Дай малко повече информация- какви са стъпките, които предприемаш? Така само можем да гадаем...
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости