Не мога да свалям и чета книги от сайта

Питайте, ако нещо в библиотеката е неясно.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
bulves
Мнения: 1
Регистрация: 28 март 2012, 12:40

Не мога да свалям и чета книги от сайта

Мнение от bulves »

Здравейте, имам таблет Acer A101 (оперативна система Андроид), бихте ли ми казали как да свалям и чета книги от сайта. Между другото не мога да ги сваля и на моя компютър.
Читател

Re: Не мога да свалям и чета книги от сайта

Мнение от Читател »

Инсталирай си програма за четене. Аз лично позлвам Moon+ Reader. След това може да отвориш всичко довнлоаднато на таблета от Читаннката в fb2 или epub формат
Читател

Re: Не мога да свалям и чета книги от сайта

Мнение от Читател »

Читател написа:Инсталирай си програма за четене. Аз лично позлвам Moon+ Reader. След това може да отвориш всичко довнлоаднато на таблета от Читаннката в fb2 или epub формат
Забравих URL-a: https://play.google.com/store/apps/deta ... moonreader
Аватар
zl_tsanev
Мнения: 270
Регистрация: 27 май 2008, 07:54
Местонахождение: Шумен

Re: Не мога да свалям и чета книги от сайта

Мнение от zl_tsanev »

Здравейте,

Книгите/произведенията, добавени с дата 07.08.2012 нямат линкове за сваляне! Може ли да се направи нещо?
Кирил Иванов
Мнения: 35
Регистрация: 30 април 2012, 06:43

Re: Не мога да свалям и чета книги от сайта

Мнение от Кирил Иванов »

Ами, zl_tsanev, интересен въпрос имаш, но странното е, че качените книги, поне от датата, която каза при мен имат линкове за теглене. Иначе на първоначалния въпрос, bulves, не мога да ти помогна, но както каза Читател, инсталирай си програма за четене, има шанс да стане. Иначе мога да ти препоръчам в какъв формат да теглиш произведенията, тегли ги в EPUB, аз го ползвам постоянно. :)
Един вечен мечтател запленен от приказните светове.
Аватар
Борислав
Мнения: 1065
Регистрация: 15 ноември 2005, 17:25

Re: Не мога да свалям и чета книги от сайта

Мнение от Борислав »

zl_tsanev написа:Книгите/произведенията, добавени с дата 07.08.2012 нямат линкове за сваляне! Може ли да се направи нещо?
Качени са само фиктивно в библиотеката. Ще могат да се четат догодина.
Аватар
zl_tsanev
Мнения: 270
Регистрация: 27 май 2008, 07:54
Местонахождение: Шумен

Re: Не мога да свалям и чета книги от сайта

Мнение от zl_tsanev »

Борислав написа:
zl_tsanev написа:Книгите/произведенията, добавени с дата 07.08.2012 нямат линкове за сваляне! Може ли да се направи нещо?
Качени са само фиктивно в библиотеката. Ще могат да се четат догодина.
Благодаря! :lol:
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости