Моля, препоръчайте ми нещо от тук

Място за читателски отзиви. Обърнете внимание, че към творбите в библиотеката също могат да се оставят коментари.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
nemoxxl
Мнения: 2
Регистрация: 25 януари 2012, 01:00

Моля, препоръчайте ми нещо от тук

Мнение от nemoxxl »

Препоръчайте ми нещо, което според вас е интересно за четене. Коя е любимата ви книга. Ще бъда благодарен, ако напишете и по 2-3 думи ваш коментар към всяко предложение. Мерси в аванс.
Последната и единствена промяна е направена от nemoxxl на 01 март 2012, 08:41.
Аватар
drackon
Мнения: 259
Регистрация: 03 март 2011, 12:28

Re: Моля, препоръчайте ми нещо от тук

Мнение от drackon »

Ще ти преоръчам по автори, а ти си избери...Матю Райли, Джеймс Ролинс, Престън и Чайлд, Майкъл и Джон Конъли, Реймънд Фийст, Патрик Ротфус, Крис Бънч /последните трима пишат фентъзи/...И още мноооого...
azazel833
Мнения: 3
Регистрация: 07 ноември 2011, 17:41

Re: Моля, препоръчайте ми нещо от тук

Мнение от azazel833 »

Виктор Пелевин
nemoxxl
Мнения: 2
Регистрация: 25 януари 2012, 01:00

Re: Моля, препоръчайте ми нещо от тук

Мнение от nemoxxl »

Благодаря за препоръките. azazel833, прочетох Generation "П" на Пелевин, и ми хареса, но малко затънах в обширните лепкави рекламни концепции :)
Читател

Re: Моля, препоръчайте ми нещо от тук

Мнение от Читател »

Ако ти харесва Generation "П" опитай Сергей Лукяненко и особено поредицата за патрулите:
Дребен патрул - Мелкий дозор, 2007
1. Нощен патрул - Ночной дозор, 1998
2. Дневен патрул - Дневной дозор, 1999
3. Сумрачен патрул - Сумеречный дозор, 2003
4. Последен патрул - Последний дозор, 2005

Лабиринтът на отраженията и Линията на бляновете също не са лоши, но са по-фантастични.
nemoxxl написа:Благодаря за препоръките. azazel833, прочетох Generation "П" на Пелевин, и ми хареса, но малко затънах в обширните лепкави рекламни концепции :)
petkanski
Мнения: 1
Регистрация: 27 март 2013, 16:50

Re: Моля, препоръчайте ми нещо от тук

Мнение от petkanski »

аз искам да ви препоръчам романа Угрям река .Чел съм го 3 пъти и сега тук взих пак да го чета.Прекрасно произведение
Anne_K
Мнения: 1
Регистрация: 12 август 2011, 17:55

Re: Моля, препоръчайте ми нещо от тук

Мнение от Anne_K »

Пробвайте и със защо си заслужават да се прочетат : )
Например Майкъл Конъли, Джеймс Ролинс пишат страшно интересни романи, но са еднообразни.. след 4тия или 5тия роман на Ролинс ми омръзна да го чета, защото почнах много лесно да предвиждам какво ще се случи: )

Аз бих препоръчала всичко на Артър Конан Дойл, романите и разказите са "Един път!" Винаги страшно интригуващи, увлекателни, четат се на един дъх, колкото и да се досещаш за развоя на събитията, краят винаги е изненадващ и неочакван. Има динамичност и доста бързо развитие на действието, разказите държат съзнанието на читателя будно и го карат да движи ума си в ритъм с това на Шерлок Холмс. Винаги има логика и последователност на събитията. Това са уникални творби!!!
Кирил Иванов
Мнения: 35
Регистрация: 30 април 2012, 06:43

Re: Моля, препоръчайте ми нещо от тук

Мнение от Кирил Иванов »

Препоръчвам ти цялото творчество на Толкин, "Хари Потър" от Джоан Роулинг, книгите на Дейвид и Лий Едингс, романите на Карл Май, както и тези на Майн Рид, също и творбите на Л. Рон Хабърд, както и работите на Айзък Азимов. Всички тези автори ги има в библиотеката, а като за край ще ти предложа романите на Деймиън Дибън за Стражите на историята. Е, този автор го няма в библиотеката, все пак книгите му са започнали да се издават през 2012 година.
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости