емилио салгари

Място за читателски отзиви. Обърнете внимание, че към творбите в библиотеката също могат да се оставят коментари.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
Аватар
drackon
Мнения: 259
Регистрация: 03 март 2011, 12:28

емилио салгари

Мнение от drackon »

Прегледах какво има в библиотеката с надежда, че ще намеря нещо, което не съм чел. Наистина намерих, но пак бях разочарован!!! По някоя книга от поредица, няколко разсказа...Толкова години не мога да намеря цялата поредица ,,Огнени гори" - индиански романи за свирепите сахеми - жени Яла и Минехаха...Кой знае къде събират прах в някоя библиотека останала от баба и дядо и така и не стигат до читателите... :cry: Същото се отнася и до поредиците на Едгар Бароуз. Издадоха няколко несвързани една с друга книги за Тарзан, две книжки от Масианската му поредица и имаше още нещо, но сега не мога да се сетя...Издателствата не си правят труд, защото няма търсене, нямат добра реклама, а и четящите са малко... :cry:
Аватар
NomaD
Мнения: 200
Регистрация: 10 март 2007, 19:39

Re: емилио салгари

Мнение от NomaD »

Притежавам томче с въпросната трилогия - ето това издание. Нямам никакво намерение да я сканирам.
Предлагам ти да се поохарчиш 5-6 леФа, като си я поръчаш от сайта, който посочих, или пък просто се разходи до някоя от книжарниците "Хеликон" и да се сдобиеш с по-новото издание. :mrgreen:

P.S. Оставям ти образец за копиране: едни хубави предни кавички, - - тъй като е признак на ниска писмовна култура вместо тях да употребяваш две запетаи.
Изображение
Аватар
drackon
Мнения: 259
Регистрация: 03 март 2011, 12:28

Re: емилио салгари

Мнение от drackon »

Благодаря, макар че не разбирам нуждата от сарказъм...
Нямам предни кавички на клавиатурата или не знам къде са, за това използувам две запетаи!!!
Книгите във въпросния сайт не ме устройват, защото не са пълни поредици!!! Някои от тях имам, някои съм чел, но пиша за намирането на ПЪЛНИ поредици!!!!!
П.П. Впрочем, едва ли е признак на висока култура, да обиждаш човек, вместо да помогнеш !!!И не говори добре за теб, че се стискаш да споделиш твоите книги с други хора. Не те разбирам!!!


Първо предупреждение и половина.
Бел.модератор
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости