Помощ

Въпроси, отговори и съвети за четенето на текстове със и без достъп до Мрежата.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
ba4os

Помощ

Мнение от ba4os »

Закупих Prestigio Nobile PER3172B . Проблема е , че компютъра не го разпознава. Изтеглих фърмуера за драйвери , вади грешка и до там. Имам инсталиран digital edition но и това не помага. Така , че моля за помощ и идеи!!
tsveta_p
Мнения: 4
Регистрация: 28 февруари 2011, 12:01

Re: Помощ

Мнение от tsveta_p »

Здравей, мъжът ми, който се занимава с компютри, препоръча да пробваш с програмата calibre - E-book management. Тя би трябвало да ти разпознае устройството и през нея да си добавяш книги! Ако и това не помогне пиши пак!
Успех!
platane

Re: Помощ

Мнение от platane »

Добър ден! Аз също имам този проблем с четеца, и опитах с тази програма,но нищо не се получава. Някакво друго решение да знаете?
Bradara
Мнения: 4
Регистрация: 30 януари 2011, 09:31

Re: Помощ

Мнение от Bradara »

Провери в USB настройките на устройството. Трябва да е в режим съхранение на данни или нещо подобно.
Ако си в режим медиа плейър неможе да го разпознае.
platane

Re: Помощ

Мнение от platane »

Ами то няма изобщо USB настройки...
desi

Re: Помощ

Мнение от desi »

Здравейте! Имам нужда от помощ и изваждам темата.
Проблемът ми е, че Киндълът ми ( използван 1 година) започна да се рестартира, докато чета - появява се първоначалната картинка с дървото. Някой да има някаква идея за проблема?
Благодаря!
Читател

Re: Помощ

Мнение от Читател »

desi написа:Здравейте! Имам нужда от помощ и изваждам темата.
Проблемът ми е, че Киндълът ми ( използван 1 година) започна да се рестартира, докато чета - появява се първоначалната картинка с дървото. Някой да има някаква идея за проблема?
Благодаря!
И аз имах същия проблем, не се оправи докато не направих reset и почнах да държа по-малко книги качени на него, като по-малкото книги помага и за по-бързо зареждане.
desi

Re: Помощ

Мнение от desi »

Благодаря!
Ще опитам!
desi

Re: Помощ

Мнение от desi »

desi написа:Благодаря!
Ще опитам!
При този reset не се ли губи цялата информация? Защото аз го правих както е дадено в Амазон, но всичко си ми стои. Ако не го правя както трябва, ще ми обясните ли как става.
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости