читателски клуб Club Reader's Dream World

Разни теми, разни идеали
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
Evolots

читателски клуб Club Reader's Dream World

Мнение от Evolots »

Здравейте!

Искам да поканя всички страстни читатели във виртуалният читателски клуб Club Reader's Dream World, който създадох с приятели. Участието в клуба е напълно безплатно, изисква се само попълване на регистрационната форма, от там насетне от вас се очаква да участвате дейно във форумите като предлагате книги за прочит, гласувате за избора на книга и разбира се участвате в дискусиите.

За сега се сформират 2 групи. Едната ще чете книги на английски език, а втората група ще чете книги на български език.

Прилагам линкове към блога на клуба и групата ни във Facebook.

За да приемем заявката ви за участие във групата във Facebook трябва да попълните регистрационната форма в блога - http://club-dream-world.blogspot.com/p/join-us_17.html

http://club-dream-world.blogspot.com/p/ ... -club.html

http://www.facebook.com/?sfrm=1#!/group ... 113560549/
Mariya.K.

Re: читателски клуб Club Reader's Dream World

Мнение от Mariya.K. »

Здравейте, любители на книгите! Ако вече сте изчели всички книги в библиотеката си и сте в търсене на нови предизвикателства...Ако последната книга, която прочетохте, толкова много ви е завладява, че искате да споделите и с други... Или просто ако ще се радвате да се запознаете с други читатели в уютна и изпълнена с положителна енергия обстановка...Тогава заповядайте на едно от събитията, които нашата общност BookShare Bulgaria организира. За да сте в течение, следете информацията, която публикуваме във Facebook групата ни:

http://www.facebook.com/BookShareBulgaria?sk=wall
mechok1

Re: читателски клуб Club Reader's Dream World

Мнение от mechok1 »

Въпрос: какво, ако някои не харесват/не ползват фейс бук?
Спира да чете, обсъжда, препоръчва книги?
А ако фейсбука спре?
Хубаво е, че четете... защо не опитате и малко да мислите самостоятелно?

Май много станаха въпросите, съжалявам.
Evolots
Мнения: 2
Регистрация: 29 януари 2012, 18:08

Re: читателски клуб Club Reader's Dream World

Мнение от Evolots »

mechok1 написа:Въпрос: какво, ако някои не харесват/не ползват фейс бук?
Спира да чете, обсъжда, препоръчва книги?
А ако фейсбука спре?
Хубаво е, че четете... защо не опитате и малко да мислите самостоятелно?

Май много станаха въпросите, съжалявам.
Здравей, mechok1
Всеки клуб предлага различен начин за срещи и коментиране/дискутиране на книги, както и всеки клуб има своята различна схема за това как се случват нещата в него.
BookShare не знам как 'работят' не можах да разбера много от страницата им във фейсбук.
читателски клуб 'Край камината' комуникират единствено чрез фейсбук и си уреждат реални срещи всеки месец (в София)
читателски клуб 'Club Reader's Dream World' е виртуален клуб, базиран в блог станица. В него имаме форум и чат и всичко което се случва в клуба като предлагане и гласуване за избор на книги за прочит, дискусиите също се провеждат в сайта на клуба. Ние също имаме фейсбук група, която се използва главно за напомняне на сроковете и известяване за нови постове в сайта.

А за самостоятелното мислене....е аз съм на мнение, че никой не би могъл да има какво да каже на една дискусия, ако не е помислил първо сам за себе си. Това което ти дават дискусиите с много хора е гледната точка на другите, мненията и размишненията на други членове на клуба, за неща които може да не си забелязал или да не си сметнал за интересни, а всъщност да ги откриеш или преоткриеш по време на дискусията.

Надявам се че дадох задоволителен отговор!
Много усмивки!
mechok1

Re: читателски клуб Club Reader's Dream World

Мнение от mechok1 »

...А за самостоятелното мислене....
Надявам се че дадох задоволителен отговор!
Много усмивки!
Благодаря за изчерпателния отговор.
За фейсбук: въпреки, че е използван от медии, компании, партии и кой ли не още, според мен си остава най-голямата чалготека в интернет. И като мисля така, дразни ме когато някой ми го навира в лицето във вид на адрес за контакт, среща, че дори напечатан на визитна картичка. Искрено се надявам, един ден тази милиардна "мода" да отшуми.
Благодаря и за усмивките - все по-рядко се срещат. :)
Желая успех!
zelenkroki
Мнения: 88
Регистрация: 06 юли 2010, 14:01
Местонахождение: Трявна
Връзка:

Re: читателски клуб Club Reader's Dream World

Мнение от zelenkroki »

Мечок, разбрахте се този път! :)
По-добре късно, отколкото още по-късно!
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости