Повече книги за BG Мафията

Питайте, ако нещо в библиотеката е неясно.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
akro
Мнения: 1
Регистрация: 14 юни 2011, 15:39

Повече книги за BG Мафията

Мнение от akro »

Искам да попитам каква е причината да се качват толкова малко книги за BG Мафията в сайта. Има само широко тиражираните книги на Христо Калчев и Георги Стоев, видях и Новите Български демони на Юрген Рот и Живей Бързо на Надя Чолакова(всъщност тази даже не е в този сайт), наскоро пускат и книгата на неодавана убитият Боби Цанков и това е. :cry: Защо няма романите на Александър Томов(писателят), Петър Христозов, Иван Тренев, Веселин Стаменов, Атанас Панайотов или пък нещо от документалните книги на разследващите журналисти Кристи Петрова, Димитър Златков, Григор Лилов, Колекция "Убитите босове" или Големите убийства в България: От Крушата до Луканов на Ани Заркова. Слави Ангелов също издаде няколко много хубави книги по темата. :( Много от тези книги са излезли преди повече от пет години. :?: И знае ли някой каде мога да намеря в интернет някой от тези любопитни книжки? Благодаря предварително. :wink:
viverevd
Мнения: 3
Регистрация: 01 септември 2013, 11:35

Re: Повече книги за BG Мафията

Мнение от viverevd »

И аз това питам!Като гледам кога си питал, и кога питам аз...май няма много шанс да се качат!
ivo79
Мнения: 4
Регистрация: 31 август 2013, 20:00

Re: Повече книги за BG Мафията

Мнение от ivo79 »

Ми тя историята една и съща,правят квот си искат(мафиотите),полицията все я няма(те са заети да атакуват ЧИТАНКА ) ,и накая мафиотите се изпаткват помежду си.
Аватар
Шаркан
Мнения: 206
Регистрация: 05 юли 2010, 10:43
Местонахождение: Свогенско
Връзка:

Re: Повече книги за BG Мафията

Мнение от Шаркан »

Книги за мафията? Ми то има достатъчно по вестниците, а заседанията на главното сборище на мафиотите (парламентът) дори ги транслират по радиото…
danchence
Мнения: 1
Регистрация: 31 юли 2013, 01:28

Re: Повече книги за BG Мафията

Мнение от danchence »

На мен също са ми много интересни, а не ги намирам никъде :(
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости