кой е този роман

Търсите заглавието на книга или пък името на автор? Това е правилното място за въпроса ви.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
Gergana

кой е този роман

Мнение от Gergana »

Всички романтични души да се чувствам поканени да прочетат това :))) Истината е че имам проблем и искрено се надявам някои да ми помогне защото опитах сама, признавам си но след дни дори мога да кажа седмица търсене по какви ли не начини не успях да се справя. Проблема е в това че преди няколко години съвсем случаино в мен попадна един лубовен роман и аз каккто винаги го прочетох на един дъх( така правя по принцип когато нещо ме грабне) спомням си само че книгата беше на приятелка и трябваше да я връста. Книгата е една от наи-хубавите които съм чела(поне за мен) спомням си същественото все едно съм я чела вчера,но не помня заглавието,нито автора ни6то, бледо си спомням само корицата на романа беше бял фон червени токчета, мисля че имаше пистолет или беше чаша с червено вино. Искам да имам тази книга и на скоро се сетих за тея, търсих наистина направих вс възможно и по силите си но не се получи. Молбата ми е да разкажа на кратко за какво става въпрос и ако някои се сети за заглавитето да ми пише МОля :)) Цялата история се развива в днешни времена,някаква земя и ферма за овце мисля беше,главната героиня е доста закръглена и нелицеприятна, наведнъж и се струпват на главата смъртта на баща , разоряването и и това че трябва да продаде земята на някакъв мн богат тип( главния герои). Сестра и също е мъртва като при самоубииството си сестра и и оставя писмо,което е доста объркано и главната героиня остава с впечетлението че Главния герои е виновен за смъртта на сестра и защото тя Уж е била влубена в него. Знам че нещо имаше някакъв дъжд нашата героиня беше адски ядосана от безсилието си и във въпросната вечер тя сама с някъв трактор подкара цялото стадо животни към съседния имот които също е на главния герои и вкарва всички животни в балната зала,където тои пък дава някъв прием. Тогава е първата им среща когато и двамата са адски ядосани, след това се разделят тя заминава при някакъв неин братовчед в Лондон мисля , Тя се заклева след като е видяла че тои е доста красив и неустоим мъж, да се промени и да му отмъсти за фермата,за разоряването си и за смъртта на сестра си , подлага се на невероятни диети, програми за отслабване, учи се как да се гримира и благодарение на братовчед си как да хваща и задържа мъжкия поглед. След промяната разбира и следи същевременно тои къде е и цялата сага започва когато влиза в някакъв бар(където е тои) сяда прелестна и адски нервна на щъркела и си поръчва лимоната с мн лед :))) МИсля ... :))) Еми това е момичета ако някоя се сети ще съм и мн благодарна наистина

______________________________________________________________________________
Модераторска бележка: Извършена е конверсия на латиница към кирилица. Следващите мнения с латиница ще бъдат изтривани.
varnam
Мнения: 18
Регистрация: 09 април 2009, 02:04

Re: кой е този роман

Мнение от varnam »

Книгата се казва "Огън и лед" на Максин Бари.
Няма да я намерите в интернет пространството. Аз я имам, но мога да я сканирам най-рано през юни.
Ако искате да прочетете други книги на тази авторка, има качени в един торент тракер.
Incidence_976
Мнения: 6
Регистрация: 14 февруари 2012, 01:10

Re: кой е този роман

Мнение от Incidence_976 »

Благодаря !!! Просто наистина не можете да си представите каква ми беше реакцията,когато прочетох за книгата :)) Мислех... просто няма да преувеличавам като кажа, че вече бях изгубила надежда за това някой въобще да ми пише или отговори :) КОлкото до информацията, която получих (името,това да не я търся из интертет) Също много много благодаря :) спестихте ми доста ровене :)) а за Сканирането - ще съм признателна независимо кога чаках толкова дълго, за да ми припомнят как се казваше, ще почакам още :)) стига да я прочета пак :)))
varnam
Мнения: 18
Регистрация: 09 април 2009, 02:04

Re: кой е този роман

Мнение от varnam »

Писах ти на лична бележка.
Incidence_976
Мнения: 6
Регистрация: 14 февруари 2012, 01:10

Re: кой е този роман

Мнение от Incidence_976 »

Здрасти, пиша отново и пристъпвам директно към въпроса. От известно време търся 2 книги на Марион Дели "Нимфата от Капдьой. Магали" и Макс дьо Вьози - " Съпруга без брачна нощ. Само една нощ". Имат сантиментална стойност за мен :)) а и си струват доста стойностни гниги, искам да попитам дали скоро ще имам възможността да ги прочета тук :) Търсих много, намирам други произведения на тези автори, но не и тези от които се интересувам. Поздрави - Гери :)
Rai
Мнения: 5
Регистрация: 16 септември 2012, 12:26

Re: кой е този роман

Мнение от Rai »

Търся един любовен роман май беше от поредица :( В него се разказваше как главната геройня облечена в доспехи спасява живота на главния. После той май , целуна и така опетни репотацията й. Затова майка й я принуди да отидат при него в двореца май беше за го накарат да се ожени за нея. Майка и брата на главния бяха против, но главните се ожениха. После си спомням ,че при главната идваше нейна приятелка също като нея необразована.
Не си спомням нито името на автора нито името на романa ако ми помогне да го намеря много ще съм му благодарна :( :)
iva_nm
Мнения: 3
Регистрация: 07 февруари 2013, 15:07

Re: кой е този роман

Мнение от iva_nm »

Привет, Rai романа е "НЕЩО ПРЕКРАСНО" :D
iva_nm
Мнения: 3
Регистрация: 07 февруари 2013, 15:07

Re: кой е този роман

Мнение от iva_nm »

Привет,търся един роман,който прочетох доста отдавна.Двамата са влюбени,но майката на героя не е съгласна,въпреки това те се женят тайно,след свадбата катастрофират.В болницата майката на героя му казва,че любимата му е загинала,а тя нее.След това отива при героинята,която е обезобразена, и казва същото на нея(той е загинал),предлага и пари за пластична операция,тя приема.След години случайно се срещат,но той не я познава,разпознава нейна картина(момиче на дърво)закачена в офиса на лекаря,който и прави пластичната опреация.На корицата имаше червенокоса жена,та ако някой се сеща как се казва романа много ще съм благодарна :D
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: един гост