НОВИ ИИЗДАНИЯ

Разни теми, разни идеали
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
mailsteg
Мнения: 5
Регистрация: 20 юни 2011, 11:40

НОВИ ИИЗДАНИЯ

Мнение от mailsteg »

Направих малко проу4ване най ве4е върху себе си и познати а именно относно каква вреда нанася електронната библиотека на продажбата на книги. Не бях купувал книга дълго време (справо4ници у4ебници не влизат в категорията) докато не попаднах на 4итанката. Никога нямаше да си купя някои книги ако преди това не ги бях про4ел именно тук да не говорим 4е смятам да купя още няколко които също нямаше никога да про4ета ако не бах попаднал на тях тук.
Колкото и болно да ме е да го кажа но голяма 4аст от БГ литературата която се издава е боклук и не виждам при4ина да не го разбера преди да съм купил книгата. И с удоволствие бих дал парите за малкото бисери.
Защо трябва да се стреля на посоки купувайки книги които откровено казано не стават и за тоалетна хартия след като може да бъдат ако не про4етени то прегледани в електронния вариант?
Има ли законова при4ина да не се издават тук новите книги или това е просто договорка на 4итанка с бг издатели ?
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости