"Мракът и дъщеря ми" - Сибин Майналовски

За всичко фантастично в литературата
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
WizardBGR
Мнения: 8
Регистрация: 09 юни 2011, 12:16
Местонахождение: София, България
Връзка:

"Мракът и дъщеря ми" - Сибин Майналовски

Мнение от WizardBGR »

Изображение

Книгата "Мракът и дъщеря ми" от Сибин Майналовски съдържа 50 разказа и есета, написани в интервала между 1997 и 2011 години. Някои от тях са добре известни на читателите и любителите на фантастика, фентъзи и хорър по публикациите в сп. "Върколак", "Зона F", "Наука и техника" и др.

Книгата може да бъде свалена от този линк. Освен това книгата може да бъде закупена и от онлайн-магазина за електронни книги на М-Тел. Там може да платите заедно с месечната си сметка за GSM!

Ако книгата ви е харесала и желаете да подкрепите финансово автора, може да направите дарение към автора посредством банковата сметка по-долу. ВИЕ сте тези, които определяте колко да дарите! НЯМА фиксирани суми - може да дарите от 1 лев до... колкото прецените. Благодарим ви предварително!


IBAN: BG16PRCB92301029645115
BIC: PRCBBGSF
Банка: ПроКредит Банк
Клиент: Сибин Симеонов Майналовски (296451)


Може да превеждате дарения и чрез PayPal на акаунт [email protected], както и през българската система ePay, като за целта цитирате клиентския идентификационен номер (КИН): 8712033344. На сайта на Българския Арт Портал има и онлайн-формуляри, които препращат директно към гореспоменатите две системи.

Благодарен съм ви за всяка сума по ваше усмотрение! :) Няма прекалено малка величина за изразяването на благодарност към автора, дори да е на цената на едно кафе или една бира...
Последната промяна е направена от WizardBGR на 3. Мнението е било променяно 3 пъти.
Аватар
drackon
Мнения: 259
Регистрация: 03 март 2011, 12:28

Re: "Мракът и дъщеря ми" - Сибин Майналовски

Мнение от drackon »

Прерових библиотеката, твои разскази много, но книгата я няма...Акъла ми стига да свалям само от MOBI, но там са в насипно състояние...Много сложен начин за дарение си избрал, превода ще ми струва повече от сумата...Не съм богат човек за да ти възнаградя според заслугата и от уважение към труда ти /извини ме, моля, че се обръщам на ,,ти"/, но 10 лв. все ще отделя. ако си в София, напиши едно ЛС е да се видим!!!
Mandor
Мнения: 752
Регистрация: 19 август 2006, 10:56
Връзка:

Re: "Мракът и дъщеря ми" - Сибин Майналовски

Мнение от Mandor »

Цитат от http://artportal-bg.info/:
Останалите формати са свалени и безплатният даунлоуд е спрян, тъй като книгата ще бъде пусната за продажба в електронна библиотека "Буквите", книжарницата за електронни книги "Библио.бг" и онлайн-магазина за електронни книги на М-Тел!
Това означава ли, че вече нямаме разрешение да качим книгата тук?

Допълнение:
Въпросът ми е свързан с факта, че всички препратки към artportal-bg от първото съобщение са невалидни, освен PDF-а, а той не е защитен кажи-речи само срещу четене. Не че това е проблем за който и да е тинейджър, имаш достъп до Интернет, но все пак…
WizardBGR
Мнения: 8
Регистрация: 09 юни 2011, 12:16
Местонахождение: София, България
Връзка:

Re: "Мракът и дъщеря ми" - Сибин Майналовски

Мнение от WizardBGR »

Съжалявам за това, но вече я пускам за продажба. Ако някой има желание, нека направи дарение по някой от начините горе (ако човек отиде в ПроКредит, преводът е безплатен; преводът през ePay е стотинки, същото е май и при PayPal) и ще му изпратя незащитен epub или какъвто формат желае. Промяната е продиктувана от два факта - първо, не вярвах, че някой ще иска да я издаде и затова я пуснах свободно, от което произлиза второто - разбрах, че българинът не е свикнал още на donate-системата...
Последната и единствена промяна е направена от WizardBGR на 28 юли 2011, 14:29.
Mandor
Мнения: 752
Регистрация: 19 август 2006, 10:56
Връзка:

Re: "Мракът и дъщеря ми" - Сибин Майналовски

Мнение от Mandor »

Не е проблем това, че се появила възможност да ги пуснеш за продажба — произведенията са си твои; ти определяш как ще се разпространяват. Въпросът е в това, че (според мен) беше по-коректно да ми се обадиш и да кажеш: Така и така, появи се възможност да пусна сборника за продажба, затова спирам свободното разпространение. По този начин можеше да ми спестиш няколкото часа работа в неделя и понеделник, през които преформатирах първите двайсетина разказа от сборника.
Ако не бях попитал, какво щеше да стане — да изгубя десетина часа за оформяне на сборник, за който в последствие ще поискаш да бъде свален? Малко некоректно се получава, нали?
Аватар
Кал
Мнения: 209
Регистрация: 01 юли 2010, 14:22
Местонахождение: Човешката библиотека
Връзка:

Re: "Мракът и дъщеря ми" - Сибин Майналовски

Мнение от Кал »

Сибине, още една препоръка - http://e-knigi.net. Цените им са по-прилични от поне две от книжарниците, които си избрал.

(Имаме ли тема за бългaрските книжарници за е-книги, за да хейтя на воля там? :D )
Страхувах се, че съм нищожен във Всемира… Чак сега почвам да се радвам, че съм дребен – това значи, че има много място да раста…
(„Слънце недосегаемо“)


Човешката библиотека е... нова. Елате! :)
Mandor
Мнения: 752
Регистрация: 19 август 2006, 10:56
Връзка:

Re: "Мракът и дъщеря ми" - Сибин Майналовски

Мнение от Mandor »

Кал, няма такава тема. Отваряй нова и действай!
Odisey
Мнения: 37
Регистрация: 07 август 2010, 13:23

Re: "Мракът и дъщеря ми" - Сибин Майналовски

Мнение от Odisey »

Кал написа:Сибине, още една препоръка - http://e-knigi.net. Цените им са по-прилични от поне две от книжарниците, които си избрал.

(Имаме ли тема за бългaрските книжарници за е-книги, за да хейтя на воля там? :D )
Калине, има още по-лесен вариант - слагаш си ги на собствения сайт и продаваш. Не даваш и стотинка процент на никого. Ти всъщност забеляза ли, че се говори за процент ОТ ПРОДАЖБИ? Така, че първо трябва да се продава. Ти за какво мисли затвориха кварталните бакалнички и оцеляха големите вериги.
Всъщност отварях темата, ти в хейтенето си добър.
А специално тази книга ще се появи по всички възможни места - и библио.бг и още няколко стартиращи /чака се голям проект на Виваком/.
———

Заб.мод. Темата е за сборника на Сибин, а не за начините на разпространение на електронни книги, така че не я разводнявайте.
При следващите лични нападки ще последва второ предупреждение.
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости