Танц с Дракони вече излезна

Разни теми, разни идеали
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
Invincible

Танц с Дракони вече излезна

Мнение от Invincible »

Днес получих на Киндела си "Танц с дракони" от поредицата - Песен за лед и огън надявам се скоро да се появи и на български език и в читанка :)
martixy
Мнения: 7
Регистрация: 15 декември 2010, 20:33

Re: Танц с Дракони вече излезна

Мнение от martixy »

А де... чул те Бог (или преводачите/издателите). :)
Направо ми се вие свят от чакане вече!
valdes666
Мнения: 4
Регистрация: 20 юли 2011, 09:12

Re: Танц с Дракони вече излезна

Мнение от valdes666 »

И аз я имам в няколко формата, но на английски, тъй че ако има някой мераклия за превод :)
Само около 1000 страници, за нула време ще я преведем :)
Серизно, ако има някой мераклия за превод, аз съм насреща
paribas

Re: Танц с Дракони вече излезна

Мнение от paribas »

книгата я има в piratebay, но е ок. 1000 страници. Като погледнах, действието се развива паралелно с 4-тата книга, но за други герои. Хубава е, поне което прелистих, но ако някой се надява на бърза край, има да чака :) Честно казано, тази мудност почна сериозно да ме дразни.
Гост

Re: Танц с Дракони вече излезна

Мнение от Гост »

Не само мудно, ами и напълно безсмислени герои, които идват от никъде и след 2000 страници пак наникъде си отиват или остават пак без никаква вътрешна логика и мотиви.
Ужасно ме дразни този човек, на който очевидно му плащат на дума.
Аватар
Rhiannon
Мнения: 1
Регистрация: 31 януари 2012, 22:36

Re: Танц с Дракони вече излезна

Мнение от Rhiannon »

Книгата си я купих в момента, в който "Бард" я издадоха... и колкото пъти я захвана, стигам до 100-ната страница и я оставям. Много ми е странно да чета за герои, макар и косвено засегнати от действието, които краят на четвърта книга е поставил по различен вече начин, объркващо е. Явно още не ми е дошъл момента да я прочета и това е. Иначе мудността не ме дразни, тази поредица никога не се е характеризирала в бурно развиващо се действие.
"No word matters. But man forgets reality and remembers words." - Roger Zelazny (Lord of Light)
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости