Мога ли да даря книги и как може да стане това

Питайте, ако нещо в библиотеката е неясно.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
tiivpetro

Мога ли да даря книги и как може да стане това

Мнение от tiivpetro »

Здравейте,
Казвам се Тихомир Петров и от известно време се занимавам с писане.Имам няколко книги.Една от тях бе издадена.Бих искал да даря на Библиотеката две свой книги.
Надявам се, че предложението ми ще ви заинтересува.
Книгите, които искам да даря не са издавани.
pechkov
Мнения: 716
Регистрация: 06 април 2009, 21:39
Местонахождение: Монтана

Re: Мога ли да даря книги и как може да стане това

Мнение от pechkov »

Разбира се, че можеш. :) Погледни Работното ателие, там е описано кое къде и как се качва. Ако имаш нужда от помощ за качването на книгите - питай тук или в чата (до чата може да стигнеш и през тази страница, горе вдясно, има препратка), и все някой ще помогне с форматирането на текста.
Когато инженерите конструират нещо дуракоустойчиво - тогава дураците стават по-изобретателни.
tiivpetro

Re: Мога ли да даря книги и как може да стане това

Мнение от tiivpetro »

pechkov, благодаря за съвета, но май няма да се справя
Щеше да е чудесно ако просто можех да изпратя книгите, както ги имам в компютъра си
pechkov
Мнения: 716
Регистрация: 06 април 2009, 21:39
Местонахождение: Монтана

Re: Мога ли да даря книги и как може да стане това

Мнение от pechkov »

Ок, тогава просто ми ги прати по скайп или E-Mail, аз ще ги кача в ателието, и след обработката до завършен вид - ще бъдат качени в библиотеката.

Скайп: pechkov
E-Mail: [email protected]

Но по-правилно ще е да си направиш регистрация, и лично да качиш файловете, които имаш през "Подготовка на ново произведение". Обработката ще я направи някой от редакторите, пък след време, ако решиш да редактираш и ти - ще ти покажем как се прави.
Когато инженерите конструират нещо дуракоустойчиво - тогава дураците стават по-изобретателни.
tiivpetro

Re: Мога ли да даря книги и как може да стане това

Мнение от tiivpetro »

Изпратих ги по e-mail
Кажи, ако си ги получил
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости