търся книга

Търсите заглавието на книга или пък името на автор? Това е правилното място за въпроса ви.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
темида

търся книга

Мнение от темида »

Здравейте. Моля за малко помощ. Веднъж четох една книга, но не си спомням заглавието нито автора ѝ. В нея главната геройня е продадена на търг от баща си и е купена от един благородник. Той е обезобразен от един пожар и крие лицето си зад маска. Героят иска да си отмъсти на хората, които са причинили пожара и сега ограбват селяните. Постепенно главната геройня се влюбва в съпруга си и двамата са много щастливи. В това време се появява и братовчеда на главния герой (мисля че името му беше Кристиян или Кристофър) и се влюбва в главната геройня. Стига се до момент, в който геройнята е влюбена и в съпруга си и в братовчед му. На края се разбира, че в същност двамата са един и същ човек и той успява да отмъсти на враговете си. Моля ако някой е чел тази книга да ми каже заглавието и автора ѝ. Може да ми пише и на имейла ми - [email protected]
Аватар
Alegria
Мнения: 102
Регистрация: 15 септември 2008, 13:31

Re: търся книга

Мнение от Alegria »

Втори пост и пак на неподходящото място. Щом търсиш книга, пиши в раздел "Търси се".
Темата се премества.
barbie

Re: търся книга

Мнение от barbie »

темида написа:Здравейте. Моля за малко помощ. Веднъж четох една книга, но не си спомням заглавието нито автора ѝ. В нея главната геройня е продадена на търг от баща си и е купена от един благородник. Той е обезобразен от един пожар и крие лицето си зад маска. Героят иска да си отмъсти на хората, които са причинили пожара и сега ограбват селяните. Постепенно главната геройня се влюбва в съпруга си и двамата са много щастливи. В това време се появява и братовчеда на главния герой (мисля че името му беше Кристиян или Кристофър) и се влюбва в главната геройня. Стига се до момент, в който геройнята е влюбена и в съпруга си и в братовчед му. На края се разбира, че в същност двамата са един и същ човек и той успява да отмъсти на враговете си. Моля ако някой е чел тази книга да ми каже заглавието и автора ѝ. Може да ми пише и на имейла ми - [email protected]

Да не би книгата да е тази? http://chitanka.info/book/2800-roza-prez-zimata
Катлийн Удиуиз
Роза през зимата
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: един гост