Мобилна версия на читанката

Хрумнало ви е как може да се подобри Моята библиотека...
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
scrye
Мнения: 3
Регистрация: 27 декември 2010, 15:04

Мобилна версия на читанката

Мнение от scrye »

Преди обновяването на сайта, редовно четях книги и произведения от сайта перз телефона ми. Сега вече ми е доста по-трудно, заради големината на страницата. Вече ми е доста по-трудно, понеже при четенето трябва да скролирам както вертикално, така и хоризонтално. Мисля, че ще е добре да се помисли, относно мобилна версия на сайта.
Аватар
Борислав
Мнения: 1065
Регистрация: 15 ноември 2005, 17:25

Re: Мобилна версия на читанката

Мнение от Борислав »

scrye написа:Преди обновяването на сайта, редовно четях книги и произведения от сайта перз телефона ми. Сега вече ми е доста по-трудно, заради големината на страницата. Вече ми е доста по-трудно, понеже при четенето трябва да скролирам както вертикално, така и хоризонтално. Мисля, че ще е добре да се помисли, относно мобилна версия на сайта.
Има мобилна версия, която все още не е обновена.

Като даваш доклади за грешки, винаги посочвай конкретна страница. Иначе полза няма.
scrye
Мнения: 3
Регистрация: 27 декември 2010, 15:04

Re: Мобилна версия на читанката

Мнение от scrye »

Има мобилна версия, да, която не се отваря, нито на компютър, нито на телефон. Какво значи да се посочи конкретна страница, аз говоря като цяло за мобилна версия, а не че точно някоя конкретна страница не работи. Другото, което е, че според мен ще е добре, когато се отваря страницата на читанката през мобилен телефон, автоматично да се прехвърля към мобилната версия.
Аватар
mrumenov
Мнения: 16
Регистрация: 30 юни 2010, 07:24
Местонахождение: гр. Пещера

Re: Мобилна версия на читанката

Мнение от mrumenov »

В момента съм в мобилната версия през blackberry -то си и те уверявам, че работи.
По-упорито се стремим към новото, отколкото да пазим вече придобитото.
scrye
Мнения: 3
Регистрация: 27 декември 2010, 15:04

Re: Мобилна версия на читанката

Мнение от scrye »

Вече работи и при мен. Явно са го оправили, все пак нямам никаква полза да пиша нещо, ако то не е така. Ни най-малко искам да критикувам сайта, просто споделих какво мисля.
automation
Мнения: 1
Регистрация: 17 май 2011, 14:51

Re: Мобилна версия на читанката

Мнение от automation »

Здравейте!
До скоро ползвах читанката през Kindle и всичко беше чудесно - намирам си книжка цъкам на линка за свялям като txt и тя директно си отива в библиотеката на устройството. Не знам точно дали и тогава (преди 3-4 месеца) сваляните файлове са били предварително зипнати или пък ъпдейта на софтуера на kindle е добавил ограничението, но към момента не ми позволява да сваля нищо. Съобщението което ми дава е, че може да тегли файлове само с разширение txt, azw, mbp, prc... Ако сложа зипнат txt то си го разпознава и чете без проблеми, но явно не иска да ги сваля. Молбата ми е дали няма начин да се добави към сайта и още един линк за чисто txt. За съжаление не го чете ако е зипнат txt и сменено разширение различно от zip.

Има някакви непотвърдени новини за добавяне поддръжка на epub формат в kindle, което също би решило проблема, но я стане скоро я не.
http://www.reader.bg/news/item/230-epub ... indle.html
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости