Робин Хоб

За всичко фантастично в литературата
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Аватар
drackon
Мнения: 259
Регистрация: 03 март 2011, 12:28

Re: Робин Хоб

Мнение от drackon »

Да си жив и здрав!!! /малко като циганин пред чорбаджийска порта, ама от сърце... :D /
ankalagon_nn

Re: Робин Хоб

Мнение от ankalagon_nn »

forri написа:Надявам се всички, които са чакали с нетърпение "Тронът", да му се насладят по същия начин, по който и аз му се насладих, докато го редактирах :)

Големи сте! Безкрайни благодарности, най-накрая въпросът с "преиздаването" е решен и както обикновено БАРД не си мръднаха пръста въпреки молбите на много читатели. Добре че ви има, така и майка ми (на 50 години, без да владее английски достатъчно) вече ще може да прочете началото на историята. Предавам ви "Благодаря" и от нейно име.
Аватар
drackon
Мнения: 259
Регистрация: 03 март 2011, 12:28

Re: Робин Хоб

Мнение от drackon »

forri, forri, forri !!!!!!!!!!!! Страшна си!!!!!!!
Аватар
drackon
Мнения: 259
Регистрация: 03 март 2011, 12:28

Re: Робин Хоб

Мнение от drackon »

ОГРОМНИ БЛАГОДАРНОСТИ НА ВСИЧКИ, КОИТО РАБОТИХА ЗА ВКЛЮЧВАНЕТО НА ,,ТРОНЪТ" В БИБЛИОТЕКАТА!!! ПОКЛОН ЗА ВАШИЯ ТРУД !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ggm

Re: Робин Хоб

Мнение от ggm »

Сега чакам с нетърпение и другата книга Съдбата на шута мисля че и е заглавието. Благодаря на тези които работят така усилено! :D
kova4ev
Мнения: 5
Регистрация: 27 декември 2011, 12:37

Re: Робин Хоб

Мнение от kova4ev »

Много съм доволен от Хоб, а съм доста придирчив към фентъзито. Прочетох всичко, което е качено тук за отрицателно време и тъкмо се чудех, кога ли ще изпадне и последната книга...

Има я в ателието, енджой :)
www.nikolakovachev.com "Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект"-Т.П.
paralax5046
Мнения: 2
Регистрация: 29 март 2010, 20:51

Re: Робин Хоб

Мнение от paralax5046 »

Тук са книгите на Робин Хоб в mobi формат.
Robin Hob 2 .rar:
http://dox.bg/files/dw?a=b983b089af

robin hob1.rar:
http://dox.bg/files/dw?a=a79672fefc
Аватар
drackon
Мнения: 259
Регистрация: 03 март 2011, 12:28

Re: Робин Хоб

Мнение от drackon »

Макар, че имам втората поредица на Хоб, с нетърпение чакам да излезе в читанката и да си вкарам цялата поредица в четеца 8) :lol:
EvilForce

Re: Робин Хоб

Мнение от EvilForce »

Страшен старт,обаче края и на двете поредици хич не ми хареса,особено след като предците се оказаха дракони...А съдбата на шута така и не ми стана ясна.Донякъде ми напомня на на един роман от Ангъс Уелс "Власетлини на небето".Иначе като цяло поредицата е много увлекателна,прочетох я на един дъх.
Аватар
drackon
Мнения: 259
Регистрация: 03 март 2011, 12:28

Re: Робин Хоб

Мнение от drackon »

Може би това не е края на поредицата...
sunabouzu
Мнения: 52
Регистрация: 11 декември 2010, 01:59

Re: Робин Хоб

Мнение от sunabouzu »

EvilForce написа:предците се оказаха дракони...
Абе аз доколкото помня предците се оказаха хора живеели в близост до дракони което ги е променило...
EvilForce

Re: Робин Хоб

Мнение от EvilForce »

Айде да не спойлвам книгата за тия които не са я чели.Само щи кажа камък,кръв и осезание :)
Аватар
forri
Мнения: 52
Регистрация: 22 януари 2007, 01:10
Връзка:

Re: Робин Хоб

Мнение от forri »

здравейте приятели,

много съм щастлива, че толкова хора са оценили труда ми. радвам се, че има толкова много почитатели на Робин Хоб. аз лично от своя страна бих искала да Благодаря на хората погрижили се да сканират тази прекрасна поредица, и по-специално на Диан Жон, който зарадва и мен, тъй като ми липсваше "Тронът". отдавна го издирвах, но въпросните издатели не са си направили добре сметката и явно са го издали в по-малък тираж, така че съм се примирила с мисълта, че ще притежавам само електронния вариант на тази част от поредицата. според мен сканирането е най-скучната част от целия процес, за това трябва да се отдаде нужното уважение и на хората, които се занимават и с тази неинтересна част при подготовката на електронни книги.

лично на мен, поредицата ми харесва точно такава, каквато е. не бих добавила нищо, не бих махнала нищо. четете и просто се наслаждавайте... :)
Аз сключвам своя договор със сатаната, за да ви кажа всичко, без остатък!!!
Аватар
drackon
Мнения: 259
Регистрация: 03 март 2011, 12:28

Re: Робин Хоб

Мнение от drackon »

Това и правим...БЛАГОДАРЕНИЕ НА ТЕБ!!!!! :D
Аватар
forri
Мнения: 52
Регистрация: 22 януари 2007, 01:10
Връзка:

Re: Робин Хоб

Мнение от forri »

drackon, за теб знам че си ми фен :mrgreen: благодаря ти за книжките :) не съм ги почнала още, но съм спокойна, че са ми наблизо :) скоро ще дойде и техния ред.
Аз сключвам своя договор със сатаната, за да ви кажа всичко, без остатък!!!
Аватар
drackon
Мнения: 259
Регистрация: 03 март 2011, 12:28

Re: Робин Хоб

Мнение от drackon »

Е, как няма да бъда...такова удоволствие ми достави с Хоб... :D
hellhand
Мнения: 22
Регистрация: 16 януари 2013, 13:19

Re: Робин Хоб

Мнение от hellhand »

поредицата придворният убиец си е наистина убиец :D мачка с валяк,кърти гранитогрес,плочки,фаянс и каквото се сетите :D :D .Огромни благодарности на хората които са се потрудили и са отделили време за да можем да се нарадваме на поредицата.В момента съм на първа книга и почти я прочетох,ще ги изям и другите за отрицателно време :)
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости