Васил Цонев - един малко известен писател-сатирик

Търсене и предлагане на помощ при сканиране. Теми за началната работа при цифровизацията.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
Тунчер

Васил Цонев - един малко известен писател-сатирик

Мнение от Тунчер »

Здравейте,

Не знам дали ще има хора, които биха могли да ми помогнат, но търся книгите на един, според мен малко известен писател. Става въпрос за Васил Цонев, преди около 30-40 години бяха издавани негови книги, но оттогава не съм попадал на книги от този писател. Ако някой има нещо негово, да го сканира и пусне в Читанката, а след това ще се наема с обработката и редактирането на книгите. Надявам се, че ако имам въпроси свързани с техниката на обработка ще има кой да помага със съвети. :)
И. Райкова

Re: Васил Цонев - един малко известен писател-сатирик

Мнение от И. Райкова »

Здравейте,

На мене лично ми е един от най-любимите бг автори. Оказа се, че имам "Човекът - собственик", издание от 1970 г. Много лъчезарни фейлетони и разкази.
Мислех, че имам още доста книги от него, но ще трябва да попотърся.
Лошото е, че нямам скенер. Та, на поща iraykova2[маймунско а]abv[точкa]bg можете да ме намерите и да обмислим сканирането.

Приятен ден.

Ирина
Елена

Re: Васил Цонев - един малко известен писател-сатирик

Мнение от Елена »

Имам сборник с разкази "Усмихни се, усмихни се". Много ми е любим! Ще се опитам да го сканирам.
Agarvaen
Мнения: 16
Регистрация: 17 май 2011, 18:43

Re: Васил Цонев - един малко известен писател-сатирик

Мнение от Agarvaen »

Имам няколко книги от него - "Вино от Южния Пасифик", "Усмихни се, усмихни се", и един сборник с фейлетони и разкази, но за съжаление са ми в родното място. Предполагам, в края на май ще се прибера и ще ги взема за сканиране.
luboniko
Мнения: 1
Регистрация: 07 май 2012, 22:11

Re: Васил Цонев - един малко известен писател-сатирик

Мнение от luboniko »

Имам "Вино от Южния Пасифик" и "Шеги". Ако някой има интерес ще ги сканирам.
sv_markov
Мнения: 14
Регистрация: 12 октомври 2011, 18:30

Re: Васил Цонев - един малко известен писател-сатирик

Мнение от sv_markov »

Брат на Коста Цонев и баща на тв журналистката Ирина Цонева. Имам "Обличай се красиво в дъжда".
holkata

Re: Васил Цонев - един малко известен писател-сатирик

Мнение от holkata »

luboniko написа:Имам "Вино от Южния Пасифик" и "Шеги". Ако някой има интерес ще ги сканирам.
Много моля! Ако има нужда - ще помагам в обработката!
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости