Молба за корекция

Ако нещо по страниците (съдържание, оформление) не е наред...
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
zearendil
Мнения: 46
Регистрация: 26 юли 2010, 16:24

Молба за корекция

Мнение от zearendil »

Наскоро беше публикувана „Антиистория Славянобългарска“. Днес обаче ми направиха впечатления две неща:
1. Авторът по грешка е посочен като Георги Константинов Христов. Авторът на книгата обаче, наистина се подписва като Георги Константинов, но се нарича Георги Константинов Георгиев. Не знам дали е трудно технически, но ви моля когато можете да коригирате това. Надявам се тази книга да не е последното негово произведение в Читанката :)
2. Нещо не виждам картинките. Сигурен съм, че по-рано работеха. Не знам какво се е объркало, но ако трябва мога да ги изпратя отново.
Аватар
Борислав
Мнения: 1065
Регистрация: 15 ноември 2005, 17:25

Re: Молба за корекция

Мнение от Борислав »

Готово.
zearendil
Мнения: 46
Регистрация: 26 юли 2010, 16:24

Re: Молба за корекция

Мнение от zearendil »

Ехааа! Приятно се изненадах от бързата реакция. Турете една бира е емотиконите да ви черпя :)
liera

Re: Молба за корекция

Мнение от liera »

за да не пускам нова тема пиша в тази. Случайно попаднах в речника на думата инсинератор и забелязх следното :"При изгарянето се образуват вредни токсични вещества, които замърсяват околната среда." Това е не съвсем вярно. Всички съвременни инсинератори почти не отделят вредни вещества в околната среда -http://insineracia.com/?page_id=42 Може би не в ваша работа да го променяте де, ако така се води по официален речник. Просто исках да споделя :)))
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости