"Война и мир" - някой работи ли по нея?

Един е питал, друг — отговарял…
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
n_vasilev
Мнения: 3
Регистрация: 19 декември 2010, 21:47

"Война и мир" - някой работи ли по нея?

Мнение от n_vasilev »

Здравейте,

Майка ми има "Война и мир". Четири тома са (в две книги) на издателство "Народна култура", София 1974, преводач - Константин Константинов.
Не мога да намеря книгата в библиотеката и въпреки че прерових форума, не успях да намеря информация дали някой я е дигитализирал вече. Затова искам да попитам някой работи ли по тази книга? Ако не, аз мога да се опитам да го направя.

Хубав ден!

Поздрави,
Николай
petrovich
Мнения: 762
Регистрация: 31 юли 2008, 14:20

Re: "Война и мир" - някой работи ли по нея?

Мнение от petrovich »

Тъй като не присъства в библиотеката "Война и мир" ти можеш да се занимаеш. Провери, имаш лично съобщение.
zara_6b
Мнения: 1
Регистрация: 30 март 2011, 02:10

Re: "Война и мир" - някой работи ли по нея?

Мнение от zara_6b »

Здравейте! Има ли надежда скоро "Война и мир" да бъде каченa??? Претърсих интернет, но никъде я няма на български, а съм в чужбина и няма къде да я намеря:)
Аватар
mrumenov
Мнения: 16
Регистрация: 30 юни 2010, 07:24
Местонахождение: гр. Пещера

Re: "Война и мир" - някой работи ли по нея?

Мнение от mrumenov »

Здравей zara_6b! Книгата е сканирана и в момента чака коректор. Ако искаш заеми се с корекцията. Така, хем ще я прочетеш, хем ще помогнеш на много други читатели да се докоснат до това произведение на Лев Николаевич. Ако те интересува прочети това: http://wiki.chitanka.info/%D0%9D%D0%B0% ... 1%86%D0%B0.
По-упорито се стремим към новото, отколкото да пазим вече придобитото.
zezo_liso

Re: "Война и мир" - някой работи ли по нея?

Мнение от zezo_liso »

Има ли някакъв напредък? Никъде не мога да открия тази книга.
Аватар
NomaD
Мнения: 200
Регистрация: 10 март 2007, 19:39

Re: "Война и мир" - някой работи ли по нея?

Мнение от NomaD »

От статуса в Ателието се вижда, че аз работя по книгата. Не обещавам обаче да стане скоро готова.
Изображение
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости