Кен Гримуд - Игра на Живот

Въпроси и теми относно хартиени издания на книги
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
martixy
Мнения: 7
Регистрация: 15 декември 2010, 20:33

Кен Гримуд - Игра на Живот

Мнение от martixy »

Здравейте, търся си аз една книга и се надявам на помощ...
На български език естествено, книжен вариант за предпочитане, не и електронен не отказвам.

П.П. Английски вариант - Ken Grimwood - Replay
Санди

Re: Кен Гримуд - Игра на Живот

Мнение от Санди »

На български е издадена през 1998 г, от Атика, заглавието е Игра на живот
Навремето я четох, сега искам да си я купя,но много трудно се намира (даже никак)
Mandor
Мнения: 752
Регистрация: 19 август 2006, 10:56
Връзка:

Re: Кен Гримуд - Игра на Живот

Мнение от Mandor »

Книгата наистина е хубава, но не е от трудно намираемите; вижте например тук.
evergreen
Мнения: 1
Регистрация: 20 май 2011, 23:57

Re: Кен Гримуд - Игра на Живот

Мнение от evergreen »

Книгата е уникална. Имах я навремето, но след няколко местения се изгуби :( Тази книга я прочетох на един дъх и от 10 години се сещам непрекъснато за нея. Дори сега се сетих за нея и това е поводът да попадна на този пост търсейки я в електронен вариант. Наистина жалко, че я няма в читанката. Намерих я на английски ето тук http://kat.ph/ken-grimwood-replay-epub-t6772561.html. Заглавието на английски е "Replay". Бих казал, че е огромен пропуск и дано се намери някой да я сканира и обработи. Малко са книгите, които без да натрапват сложни, претенциозни, философски съждения и изречения, които въпреки висшето ми математическо образование, карат главата ми да пулсира и да се чувствам глупав, а същевременно да поставят толкова много въпроси за размисъл, като тази книга.
vragec
Мнения: 7
Регистрация: 12 юни 2013, 14:39

Re: Кен Гримуд - Игра на Живот

Мнение от vragec »

Привет! Вероятно вече сте си намерили книгата, но ако все още я търсите в книжен вариант, пишете ми на irida98[маймунско а]abv[ . ]bg - имам я:-)
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости