Препоръки

За всичко фантастично в литературата
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
evgenipc
Мнения: 1
Регистрация: 23 октомври 2010, 19:46

Препоръки

Мнение от evgenipc »

Търся фентъзи от сорта на Ерагон (зарязах я на средата на втората книга, защото случките изчезнаха и едно 70 страници поне стояха и си почиваха), Хрониките на Спайдъруик и Чиракът на рейнжъра.От скоро съм в света на книгите. До сега само съм гледал лъскавите им корици, така че имайте впредвид, че си нямам идея от добрите автори в жанра.Сега започвам поредицата Warcraft само защото като влязах в книжарницата това беше една от малкото книги която ми се струва интересна,а и съм фен на играта. Мислия в блиското бъдеще да прочета и Чиракът на магьосника.Това е от мен.Сега се надявам вие да ми помогнете. :)
Гост

Re: Препоръки

Мнение от Гост »

Щом сега навлизаш е логично първо да се захванеш с нещо по-леко и завладяващо. Пробвай с Трилогия за мрачния елф — Р. А. Салваторе.
Аватар
drackon
Мнения: 259
Регистрация: 03 март 2011, 12:28

Re: Препоръки

Мнение от drackon »

Гост написа:Щом сега навлизаш е логично първо да се захванеш с нещо по-леко и завладяващо. Пробвай с Трилогия за мрачния елф — Р. А. Салваторе.
Трилогията наистина е много хубава, но това е само началото!!! Цялата поредица е от 12 /за сега издадени / книги. В сайта на ИнфоДар можеш да видиш заглавията, да си ги поръчаш /за съжаление, 2 са изчерпани/ или да ги потърсиш в библиотеката - аз все още не съм проверявал за наличност. Мога да ти препоръчам и всичко издадено на Алън Кол и Крис Бънч...
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости