За Вампирите

За всичко фантастично в литературата
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
mimi

За Вампирите

Мнение от mimi »

За Вампирите
Здравейте, първо искам да кажа едно голямо благодаря на създателите на тази библиотека.
живея в и ми е невъзможно да купувам книги на български език, нямате си и на идея колко се радвам че ви има.
Като цяло съм любител на книгите, всички теми са ми любими фантастика, история любов....
в момента сам на тема вампири, изчетох всичко налично и се надявам скоро да има нови попълнения. Бих могла разбира се да чета и на английски но някак си част от магията се губи, може би не ми е чак толкова добър английския, както и да е, радвам се че ви открих
icegirl
Мнения: 1
Регистрация: 23 ноември 2010, 14:35

Re: За Вампирите

Мнение от icegirl »

Здравейте и благодаря и от мен за сайта ви и работата ви ,аз също съм на вампирската вълна и търся"Вампирите от Морганвил "- Стъклени къщи и Танцът на мъртвите момичета на Речъл Кейн и много ще се радвам ако ги намеря тук
Аватар
Murchot
Мнения: 1
Регистрация: 04 август 2011, 21:36
Местонахождение: София

Re: За Вампирите

Мнение от Murchot »

Аз също съм голям фен на тази тем. Чета доста от нещата на английски, но бих се зарадвала много на няколко добри превода.
Не сме ли всички луди в сънищата си? Какво друго е сънят, в крайна сметка, освен процес, посредством който стоварваме лудостта си в непроницаемата яма на подсъзнанието и излизаме от другата страна, готови да ядем хляб вместо децата на съседа?
Джеф Линдзи
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости