Читанката се зарежда бавно при мене

Разни теми, разни идеали
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
jwalker
Мнения: 7
Регистрация: 29 юни 2010, 20:03

Читанката се зарежда бавно при мене

Мнение от jwalker »

Това е въпрос към хората, поддържащи сайта chitanka.info

Имам проблем със зареждането на читанката. Много се бави при зареждане. Дълго време чака нещо от ajax.googleapis.com и после чака от m2.chitanka.info. Снощи, 03.07.2010, късно вечерта всичко се зареждаше бързо, но от тази сутрин - някъде след 07:00 се появиха тези забавяния.

Тоя проблем го имах и преди спирането. Тогава питах други хора извън моя ISP как е - нормално беше.

Вероятно проблемът е при мене, но има ли нещо променено в сайта от вчера до днес, което да активира тоя проблем? Може би имам нещо забранено да се изпълнява и ако е активирано на сайта да получавам забавянето? Забавянето го имам във FireFox, IE8 и SRWare Iron (произлиза от Chromium).

За сравнение, forum.chitanka.info работи добре, т.е. бързо.

Иван
Информираните граждани са единственото истинско хранилище на обществената воля.
Томас Джеферсън
Аватар
Thimotty
Мнения: 22
Регистрация: 08 май 2009, 23:44

Мнение от Thimotty »

И при мен позацикла на m2.chitanka.info , но това е след като покаже всички текстове, така че не пречи изобщо.
jwalker
Мнения: 7
Регистрация: 29 юни 2010, 20:03

Мнение от jwalker »

при мене се зареждат само текстовете, няма никакви стилове, никакво подреждане, никакви цветове. Само голи текстове и връзки.
Информираните граждани са единственото истинско хранилище на обществената воля.
Томас Джеферсън
Аватар
Борислав
Мнения: 1065
Регистрация: 15 ноември 2005, 17:25

Мнение от Борислав »

От ajax.googleapis.com се тегли jQuery.

m2.chitanka.info беше за статичното съдържание, но е паднал. Сложих друг на негово място.
jwalker
Мнения: 7
Регистрация: 29 юни 2010, 20:03

Мнение от jwalker »

точно сега, 10:02, изчистих кеша, и пробвах, сега върви добре, излизат стиловете
Информираните граждани са единственото истинско хранилище на обществената воля.
Томас Джеферсън
Аватар
Вилорп
Мнения: 73
Регистрация: 10 февруари 2010, 21:32
Местонахождение: Княжево под Копитото
Връзка:

Мнение от Вилорп »

И при мене има подобен проблем, гфачната част не се зарежда, в смисъл стартовата страница тръгва, но ако пробвам да вляза или да пусна търсене графиката заминава...
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости