Въпрос

Въпроси, отговори и съвети за четенето на текстове със и без достъп до Мрежата.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
Сладкодумний

Въпрос

Мнение от Сладкодумний »

Здравейте.Бих искал да попитам дали е възможно да поръчам книги в сайта.Ако да,какво трябва да направя и към кого трябва да се обърна.

Бих желал също така да помагам с преводите на книги,ако това се прави от обикновени потребители.

Благодаря. :D
Аватар
SecondShoe
Мнения: 421
Регистрация: 16 август 2006, 04:55

Мнение от SecondShoe »

Не съм чувал досега да има възможност за поръчки на нещо от тука. Това е библиотека, в която могат да се четат книги безплатно.
Вярно, че има една рубрика "Ново на хартия" дето се появи ненадейно в началната страница, но на мен не ми е ясно каква е идеята там, а и никой не си е правил труда да обясни, тъй че...
Сладкодумний

Въпрос

Мнение от Сладкодумний »

А относно превеждането?
Аватар
SecondShoe
Мнения: 421
Регистрация: 16 август 2006, 04:55

Мнение от SecondShoe »

Скоро щял да стартира специален сайт за преводи, в който ще могат да се изпълняват преводачески проекти, но не знам нито кога ще тръгва, нито какво точно ще съдържа. Трябва "шефовете" да кажат повече подробности ако имат желание. Информация има в тази тема. Аз лично също чакам подробности с нетърпение, защото имам някои планове за преводи.
Сладкодумний

Въпрос

Мнение от Сладкодумний »

Хм...интересно.А знаеш ли откъде мога да намеря книгата "Процесът" на Кафка? :D
Аватар
SecondShoe
Мнения: 421
Регистрация: 16 август 2006, 04:55

Мнение от SecondShoe »

Можеш да си поръчаш този сборник. Там го има "Процесът".
Сладкодумний

Въпрос

Мнение от Сладкодумний »

Благодаря ти изключително много,но се намриам извън България.Други предложения :?
Аватар
SecondShoe
Мнения: 421
Регистрация: 16 август 2006, 04:55

Мнение от SecondShoe »

Нямаш грижи. Тази книжарница доставя книги навсякъде по света. Ето подробности.
Сладкодумний

Въпрос

Мнение от Сладкодумний »

Благодаря. :D
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости