Годишнина

Тук можете да публикувате собствените си произведения, които желаете да бъдат прочетени и коментирани от аудиторията на библиотеката.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
[email protected]

Годишнина

Мнение от [email protected] »

Днес се навършват 30 години от загубата на най-младата българска поетеса Петя Дубарова. Въпреки декемврийския мрачен ден, времето не може да ни отнеме радостта, че Петя е родена, че сподели с нас поетическите си прозрения и ни остави част от красотата на човешкото съзнание и способност за творчество! Поклон пред паметта й!
dd
Мнения: 168
Регистрация: 12 април 2009, 05:05

Мнение от dd »

Чел съм някои нейни неща. Усещала е живота като една голяма трагедия и затова е решила да избяга. Мир на праха й!
neloin
Мнения: 5
Регистрация: 15 април 2010, 14:41

Re: Годишнина

Мнение от neloin »

А аз я познавах,защото съм ходил на лагер с нея и майка й ни беше учител по български език.
Аватар
plevel
Мнения: 7
Регистрация: 09 януари 2012, 19:02
Местонахождение: България

Re: Годишнина

Мнение от plevel »

Усещане и разбирането на живота нямат нищо общо със смъртта. А, нейната смърт е в резултат на чувствителността и. Никой не знае какво е в другия човек - ако не прочете нещо от него!
Нима искате да кажете ,че аз дишам когато спя е едно и също с аз спя когато дишам?Защо гарвана прилича на писалищната маса?
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости