Помощ за обогатяването на Библиотеката

Един е питал, друг — отговарял…
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
Silviq Dimitrova
Мнения: 1
Регистрация: 25 октомври 2009, 19:27
Местонахождение: Велико Търново

Помощ за обогатяването на Библиотеката

Мнение от Silviq Dimitrova »

Здравейте! Току-що се регистрирах и не сум ориентирана дали точно тук е мястото на темата, която искам да създам. Желанието ми е да помогна с обогатяването на Библиотеката. Имам няколко драми на Лорка (вече набрани)и искам да ги кача, но не знам как. Ако някои от съфорумците имат предложения за популването (определена книга или автор) мога да съдействам.
Аз лично често ползвам текстовете и малко ми е гузно, че не правя нищо по въпроса с подпомагането. Не набирам бързо, но все ще съумея да помогна.
Ще се радвам ако получа мнения по въпроса.
Силвия
Аватар
Alegria
Мнения: 102
Регистрация: 15 септември 2008, 13:31

Мнение от Alegria »

Здравей и добре дошла в библиотеката. Необходимо е да се регистрираш и обявиш заглавията си в раздел сканиране. Не забравяй да добавиш пълна информация за изданията на обявените от теб текстове.
:wink:
Аватар
Вилорп
Мнения: 73
Регистрация: 10 февруари 2010, 21:32
Местонахождение: Княжево под Копитото
Връзка:

Мнение от Вилорп »

До този момент си сканирах и архивирах книжките в ПДФ формат, кото също е свободен между другото, но явно не е подходящ за библиотеката. Та знаете ли метод при който мога да ги обърна във подходящ формат. Освен това файловете съдължат и картинките от книжките и затова се вързват около 10-20 меги в някой случай до 30-40.
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости