Проблем с изтегляне на произведения в Суров Вид

Ако нещо по страниците (съдържание, оформление) не е наред...
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
dagoburd
Мнения: 1
Регистрация: 06 октомври 2009, 14:08

Проблем с изтегляне на произведения в Суров Вид

Мнение от dagoburd »

Случайно забелязах следния проблем, който го има при всички произведения които пробвах (4-5 с бутона Случайно произведение и преди това още няколко от последните качени неща на Артър Кларк).

Когато дам "Save Link as", на "Суров текст", файла който се сваля съдържа само библиографията, примерно за chitanka.info/lib/text/13169 (добавете 3 w в началото)

Код: Избиране на всичко

|	Сергей Есенин
|	Всичко живо си има присъда…



I>
	© 1984 Иван Николов, превод от руски

	Сергей Есенин
	Всё живое особой метой…, 1922

	Сканиране, разпознаване и редакция: NomaD, 2000–2009 г.
	Издание: Сергей Есенин. Стихотворения. Поеми. Издателство „Народна култура“, 1984

	Свалено от „Моята библиотека“ [httп://purl.org/NET/mylib/text/13169]
	Последна редакция: 2009-09-04 14:55:00

I$
Освен това, ако просто цъкна в браузъра на линка "Суров текст", ми зарежда същата информация. В същото време, ако пробвам с някой от линковете
# Суров текст (win)
# Суров текст (mik)
# Суров текст (dos)
също се зарежда текста без проблем; като го свалям в зип, също е целия.

Преди да направя номера със свалянето, ми ги показва без проблем, целите произведения. Пробвах да дам "Save Link as" на Суров текст (win), но тогава проблема го няма - целия текст се показва навсякъде където трябва.

Ползвам Firefox 3.5.3, Win XP SP3. При книгите които съм дал вече save as, пробвах да ги отворя с IE6 и Google Chrome и резултата е същия.

Сега пробвах да пресъздам проблем с Google Chrome, но там няма проблеми - като дам сваляне на суровия текст се сваля целия и след това няма проблем да отворя линка в браузъра. Ако пробвам да отворя свален през Chrome линк в Firefox, ми го показва също само с библиографията...

Някой друг с подобен проблем ?

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости