Хрониките на Нарния

Търсене и предлагане на помощ при сканиране. Теми за началната работа при цифровизацията.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
Гост

Мнение от Гост »

А какво става с Хрониките на Нарния? Няма ли да ги видим вече във ВЕЛИКОЛЕПНИЯ ви сайт?
Страхотна работа сте свършили !!!БРАВО! Толкова много книги съм прочела през живота си,че някои от тях съм ги забравила.Възхищавам се на хора като вас.
Аватар
Борислав
Мнения: 1065
Регистрация: 15 ноември 2005, 17:25

Мнение от Борислав »

Anonymous написа:А какво става с Хрониките на Нарния? Няма ли да ги видим вече във ВЕЛИКОЛЕПНИЯ ви сайт?
Ами, ако някой има възможност да ги сканира и изпрати на някоя онлайн библиотека, ще се появят и в Мрежата.
Гост

Мнение от Гост »

Гост написа:А какво става с Хрониките на Нарния? Няма ли да ги видим вече във ВЕЛИКОЛЕПНИЯ ви сайт?
Страхотна работа сте свършили !!!БРАВО! Толкова много книги съм прочела през живота си,че някои от тях съм ги забравила.Възхищавам се на хора като вас.
в момента ги превеждам :)
Гост

Мнение от Гост »

няма ли да добавите повечко от Кунц и Кинг?
(:

Мнение от (: »

Гост написа:
Гост написа:А какво става с Хрониките на Нарния? Няма ли да ги видим вече във ВЕЛИКОЛЕПНИЯ ви сайт?
Страхотна работа сте свършили !!!БРАВО! Толкова много книги съм прочела през живота си,че някои от тях съм ги забравила.Възхищавам се на хора като вас.
в момента ги превеждам :)
Ъм.. таковата.. кога?
Гост

Мнение от Гост »

(: написа:
Гост написа:
Гост написа:А какво става с Хрониките на Нарния? Няма ли да ги видим вече във ВЕЛИКОЛЕПНИЯ ви сайт?
Страхотна работа сте свършили !!!БРАВО! Толкова много книги съм прочела през живота си,че някои от тях съм ги забравила.Възхищавам се на хора като вас.
в момента ги превеждам :)
Ъм.. таковата.. кога?
наистина...кога ще е готова??! :)
Гост

Мнение от Гост »

Мога да помогна в превода. Имам цялата серия...
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости