Емилио Салгари

Търсене и предлагане на помощ при сканиране. Теми за началната работа при цифровизацията.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
Гост

Емилио Салгари

Мнение от Гост »

Видях че във Вашият сайт е широко застъпено творчеството на Карл Май.Ако имате възможност защо не качите нещо на не по-малко известния италиански автор на приключенски романи Емилио Салгари ?
Той се прочува със двата си цикъла за Черният Корсар и Сандокан Тигъра на Малайзия.
От цикъла за Сандокан са издадени на български вече всичките книги."Тайната на черната джунгла" и "Последната битка на Сандокан" са на издателство "Отечество",а първата част на "Двата тигъра" и "Господарят на моретата" са издадени от издадетелство "Тренев и Тренев".Неиздадените досега са пуснати в продажба от издателство "Тера плюс".Аз нямам възможност да ги сканирам иначе с удоволствие бих сканирал първите три романа за Сандокан и Тремал-Наик
Аватар
Борислав
Мнения: 1065
Регистрация: 15 ноември 2005, 17:25

Re: Емилио Салгари

Мнение от Борислав »

Гост написа:Ако имате възможност защо не качите нещо на не по-малко известния италиански автор на приключенски романи Емилио Салгари?
Сергей Дубина е сканирал няколко произведения на Емилио Салгари. Намислил съм да ги прегледам и да ги кача в библиотеката, но все не ми остава време.
inaz
Мнения: 1
Регистрация: 14 април 2007, 13:14

Re: Емилио Салгари

Мнение от inaz »

Борислав написа:
Гост написа:Ако имате възможност защо не качите нещо на не по-малко известния италиански автор на приключенски романи Емилио Салгари?

някой знаели къде мога да намеря ЦИКЪЛ "КОРСАРИ" на Емилио Салгари?
Гост

Мнение от Гост »

Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости