Какво стана с издателство ОРФИЯ

Разни теми, разни идеали
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
Милен

Какво стана с издателство ОРФИЯ

Мнение от Милен »

Някой знае ли какво стана с издателство орфия. Сайта не работи вече повече от месец и последната книга е от ноември 2005 (Кралицата на слънцето - Андре Нортън).
Дано да не са фалирали това е любимото ми издателство.
орфия

Мнение от орфия »

Към 1 Ноември се очаква да почнат да излизат новите книги. Просто се наложи да спрем за известно време. Сайта е на нов адрес и вече го има във всички търсачки. Адреса е orfia-bg.net
Милен

Мнение от Милен »

Супер. Вече си харесах две книги от тези които са в секция "Очаквайте":
ФРИЦ ЛЕЙБЪР - МЕЧОВЕ СРЕЩУ СМЪРТТА
АНДРЕ НОРТЪН - ЧУМАВИЯТ КОРАБ
ламерко

Мнение от ламерко »

orfia-bg.net - има какво да се желае от сайта :) Ако имате интерес за нов сайт - обадете се...
Милен

Мнение от Милен »

Очевидно е че не е професионално направен сайта, но това не е най важното. Има достатъчно информация в него, но се обновява рядко. На PHP е писан и програмиста горе долу се е справил, но явно той е правил и дизайна :). Заслужава си да се инвестира в сайт, особено че не е скъпо. За около 2000лв бих направил подобен тип сайт естествено много качествено.
Милен

Мнение от Милен »

Пробвах да си купя 2 книги за 10лв от промоцията, но се отказах. Много сложно и бавно става. С тея пощи не ми се разправя, а аз ако ходя 2 пати до пощата много скапо ми излиза по-добре да дам 16лв. в книжарницата(тя работи в неделя) и да не губя пари от работата и патни и да се занимавам.
lamerko

Мнение от lamerko »

Никак не е трудно да се изгради и система за плащане - освен банков превод (което е доста неудобно и тромаво) може да има опции:
- плащане през epay (само за българи) - реализацията е елементарна, но се изисква потребителски акаунт на купувача в epay;
- плащане през paypal (най-популярната система за електонно разплащане, но само за страни, където има подръжка - в България все още няма) - реализацията е проста;
- плащане с кредитни карти VISA, VISA CLASSIC и MASTERCARD - чрез посредник;
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости