Качване на текст от Мъглороден

Един е питал, друг — отговарял…
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
TriAM505
Мнения: 8
Регистрация: 11 юни 2010, 01:32

Качване на текст от Мъглороден

Мнение от TriAM505 »

Здравейте :)
Надявам се това да е правилното място за тази тема...

Наскоро излезе първата книга от поредицата Мъглороден на Брандън Сандърсън и си я купих защото съм я чел и знам че е хубава. Проверих в Работното ателие но не видях някой да я качва и реших да се пробвам аз. До сега не съм сканирал книга или качвал книга тук за това искам първо да разпитам.

Вадя текста като снимам станиците и да ги отварям с ABBYY FineReader където го редактирам до колкото мога (може и да имам пропуски). Само че не съм сигурен как точно трябва да се оформи и кодира самият текст и за това предпочитам да го пратя на някой друг който да го провери и завърши. Ако може да ми обясните къде и как точно да го пратя? Благодаря предварително.

Също така предполагам че не работя особено бързо (само до 2-ра глава съм) така че ако някой по-опитен смята да се заеме с книгата предлагам да каже за да се откажа докато е рано :wink:
Аватар
moosehead
Мнения: 137
Регистрация: 17 февруари 2007, 18:29
Местонахождение: София

Мнение от moosehead »

Предлагам ти първо да се запознаеш със страницата за помощ http://chitanka.info/lib/help

Добре ще е да започнеш със съветите за цифровизиране. Ако след прочитането имаш въпроси - заповядай в чата. :)
Гост

Re: Качване на текст от Мъглороден

Мнение от Гост »

Как върви работата по книгата? :)
Аватар
SecondShoe
Мнения: 421
Регистрация: 16 август 2006, 04:55

Re: Качване на текст от Мъглороден

Мнение от SecondShoe »

Става въпрос за поредица. Първата книга вече е качена, а втората е в работилницата на етап "Планира се".
TriAM505
Мнения: 8
Регистрация: 11 юни 2010, 01:32

Re: Качване на текст от Мъглороден

Мнение от TriAM505 »

Втората книга вече излезе и скоро ще е готова.

Както са тръгнали Бард ще вземат да пуснат и третата до края на годината :D
Гост

Re: Качване на текст от Мъглороден

Мнение от Гост »

Благодаря много за първата книга! Чакам с нетърпение и втората. :)
p1amen
Мнения: 5
Регистрация: 18 март 2011, 15:40

Re: Качване на текст от Мъглороден

Мнение от p1amen »

И аз благодаря. Очакваме с нетърпение третата.
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости