Малък момент на вдъхновение или оптит за разказ !

Разни теми, разни идеали
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
Аватар
Deem
Мнения: 14
Регистрация: 16 септември 2006, 15:14
Връзка:

Малък момент на вдъхновение или оптит за разказ !

Мнение от Deem »

Хех не знам дали е мястото тук , но преди околко 2 години си опитах да напиша нещичко. Един малък разказ , но не зам дали имам драба за това :), но искам просто да го споделя със вас :)..

Сътворението
"Съществува една теория според, която Вселената съществувa, за да създаде човека."

В началото бе Светлината. Последва я Взрива.Така започна голямата Игра.От Светлината и Взрива се образуваха безброй светове ...Мракът беше победен.Милиярди Слънца разкъсваха със своите лъчи мрежата на Мрака.Играта продължаваше вече 14 милиярда години. На един от тези светове, преди пет милиярда години, сноп лъчи за пръв път разкъсаха мрака.Роди се малко жълто Слънце.Играта реши,че трябва да бъде по-сложна и необятна.Времето минаваше и Слънцето се сдоби с девет деца.Играта ги нарече Планети. На третото от тях се появи нещо уникалко - Живот.Времето летеше,както винаги,към своя неизбежен край.На Играта й доскуча да бъде сама в този необятен свят,така тя сплете част от първородната Светлина и една част от първородния Взрив и се роди нещо толкова сложно и необятно като самата нея.Нещото се самонарече Човек.Човекът,създадено от Светлината,се самонарече Жена.Тя изглеждаше като крехко и нежно създание.Човекът,създадено от Взрива,силно и грубо създание,се самонарече Мъж и веднага разбра,че може да господства над Жената.Сплитът на Играта,втъкан в двете създания,ги призова да играят своя собтвена Игра,част от Голямата Игра
Редактирано ...
Последната и единствена промяна е направена от Deem на 27 септември 2006, 18:43.
Аватар
goblin
Мнения: 54
Регистрация: 20 август 2006, 17:18

Мнение от goblin »

Освен тези неща е създадено още едно нещо - Граматиката,
но явно в навалицата не си я забелязал... :roll:
Аватар
Deem
Мнения: 14
Регистрация: 16 септември 2006, 15:14
Връзка:

Мнение от Deem »

Хех изобщо не съм редактирал текста просто го копирах :)...
Аватар
SecondShoe
Мнения: 421
Регистрация: 16 август 2006, 04:55

Мнение от SecondShoe »

Deem написа:Хех изобщо не съм редактирал текста просто го копирах :)...
Дори и за нередактиран текст пак изглежда страшно. Ти да не пишеш както е писал Нострадамус. През нощта, под влиянието на силни упойващи вещества? :lol: :lol: :lol:
Я вземи му удари една редакция и пак го постни.
Аватар
GeOrg
Мнения: 203
Регистрация: 04 август 2006, 15:52
Местонахождение: Пловдив, Ивайловград

Мнение от GeOrg »

Това ли е целия разказ или е само част от него? Не се обиждай, но по отношение на грешките съм на гореизказаното мнение. Все пак ако представяш нещо, бива да го поогладиш малко.
Може и така да е, ...!
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости