Търсят се спешно - стари книги

Търсене и предлагане на помощ при сканиране. Теми за началната работа при цифровизацията.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
tracia1
Мнения: 1
Регистрация: 01 октомври 2009, 09:48

Търсят се спешно - стари книги

Мнение от tracia1 »

Здравейте,
Съвсем скоро случайно попаднах на този великолепен сайт! Още не мога да повярвам, че съм го открил! Във време, в което четенето на книги изобщо не е "на мода", някой да се нагърби с начинание като "Моята библиотека" е просто страхотно. Видях, че библиотеката е доста добре структурирана, присъстват много и разнообразни заглавия, но искам да попитам - ако реша да се включа със сканиране на някоя книга, дали има значение езикът на който е изданието /напр. руски или английски/, понеже личната ми библиотека съдържа книги само на тези езици.
А и искам да потърся дже много стари детски книжки, за дъщеря ми. Търсих ги, понеже исках да и покажа какво четяхме едно време, та книжките, които търся са: "Приключенията на Живко Ленивко и Билянка Разпилянка"- автора не си спомням, и "Щастливо плаване, юнга" - Михаил Лъкатник. Ако някой ги има тези книги, много ще съм му задължен, ако ги сканира. Наемам се с рапознаването им.

Като за край, още веднъж СТРАХОТЕН, ЧУДЕСЕН САЙТ!!! Благодарности на Борислав за това, което е направил и на всички, които помагат да се развива начинанието му! :D :D :D
Аватар
SecondShoe
Мнения: 421
Регистрация: 16 август 2006, 04:55

Мнение от SecondShoe »

Борислав написа:Засега в Моята библиотека не добавям произведения на чужди езици...
Аватар
moosehead
Мнения: 137
Регистрация: 17 февруари 2007, 18:29
Местонахождение: София

Re: Търсят се спешно - стари книги

Мнение от moosehead »

tracia1 написа:… "Приключенията на Живко Ленивко и Билянка Разпилянка"- автора не си спомням…
Това произведение е също от Михаил Лъкатник, но за съжаление го нямам.
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости