Поздравления

Разни теми, разни идеали
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Аватар
HAZEROT
Мнения: 11
Регистрация: 15 март 2006, 16:27

Поздравления

Мнение от HAZEROT »

Искам да поздравя човекът/хората направили този сайт. Тук намерих книги които търся от месеци и съм ви мн благодатрен. :)
Аватар
bansh
Мнения: 5
Регистрация: 20 март 2006, 17:49
Връзка:

Мнение от bansh »

Моите най-искрени благодарности и поздравления за сайта!
Впечатлен съм, аз също намерих ТОЛКОВА много неща...

П.П. Имам да преглеждам доста материал... :wink:
Още веднъж - благодаря!
Аватар
Борислав
Мнения: 1065
Регистрация: 15 ноември 2005, 17:25

Мнение от Борислав »

HAZEROT написа:Искам да поздравя човекът/хората направили този сайт. Тук намерих книги които търся от месеци и съм ви мн благодарен.
banshee написа:аз също намерих ТОЛКОВА много неща...
Впрочем, почти всички текстове (без някои от добавените през 2006) ги има вече в мрежата - sfbg.us, bezmonitor.com.
Аватар
bansh
Мнения: 5
Регистрация: 20 март 2006, 17:49
Връзка:

Мнение от bansh »

Борислав написа:Впрочем, почти всички текстове (без някои от добавените през 2006) ги има вече в мрежата - sfbg.us, bezmonitor.com.
Да, така е, но не прави библиотеката ти по-малко ценна.
А и без друго, докато търсех едно разказче, попаднах първо тук. :lol:
Христина

Благодаря!

Мнение от Христина »

Разбирам, че сайта не е уникален, но аз попаднах първо на него.И съм много благодарна!Когато видях най-пълния списък с произведения на Айзък Азимов в и-нета(или поне аз така си мисля),сортиран с години, оригинални имена, аз лудата му почитателка открих произведения, които дори не съм си мислела, че ще намеря на български език.Ето в този момент си казах: Обичам този човек ! :D
До тук стигнах благодарение на друг форум и сайт, който същия ден случайно открих http://www.izvorite.com/ Препоръчвам го!
Гост

Мнение от Гост »

Библиотеката ти е страхотна. Случайно попаднах на нея и съм възхитена. Вярно е, че доста от текстовете ги има и на други места, но си свършил чудесна работа по събирането им на едно място и по лесното им търсене. Много ще се радвам ако открия нови неща и то не само в стил фантастика и фентъзи.
Аватар
Xandria
Мнения: 4
Регистрация: 22 април 2006, 13:17

Мнение от Xandria »

Останах приятно изненадана от това,което открих тук.Поздравления!Колекцията ти от книги е доста добра.Ще се възползвам максимално.
[img]http://i39.photobucket.com/albums/e182/frozen_dream_examples/random%20crap%20for%20me/dd.gif[/img]
Диана Георгиева
Мнения: 1
Регистрация: 27 април 2006, 22:22

Мнение от Диана Георгиева »

Вие сте супер! Сайта е оформен Чудесно!
MARTO

ПОЗДРАВ

Мнение от MARTO »

Много се радвам че открих този сайт. Тук има всички автори които са ми любими и отдавна търсих. Поздравявам ви за чудесния сайт.
Аватар
Xandria
Мнения: 4
Регистрация: 22 април 2006, 13:17

Мнение от Xandria »

Специален поздрав за собственика на библиотеката,май днес има имен ден.Здраве,любов и още много нови попълнения към прекрасната колекция.Весел празник! :)
[img]http://i39.photobucket.com/albums/e182/frozen_dream_examples/random%20crap%20for%20me/dd.gif[/img]
Аватар
Борислав
Мнения: 1065
Регистрация: 15 ноември 2005, 17:25

Мнение от Борислав »

Xandria написа:Специален поздрав за собственика на библиотеката...
Благодаря!
безразборен

дрън-дрън

Мнение от безразборен »

Поправи следната грешка, сайта на Минковски вече е на линк sf.bgway.com, единствения проблем е че няма време да оправи линковете и трябва да сменяте sf.ludost.net със sf.bgway.com ;)
Damond

Мнение от Damond »

исках само да се присъединя към поздравленията за сайта.
не можете да си представите (или можете :D ) изненадата ми, когато случайно попаднах на него и открих голяма част от книгите съм/бих искала да прочета.
четенето винаги е било не просто удоволствие, а необходимост, а ми се очертаваше половин година в странство без дори една книжка на български! и изведнъж: подобна библиотека...благодаря, хора
Porter

Мнение от Porter »

Още едно "БЛАГОДАРЯ" на админа на сайта за чудесната работа :)
nick_fim

Мнение от nick_fim »

Наистина съм възхитен от сайта - и от съдържанието, и от навигацията и от ......... всичко! Ползвам го от няколко месеца и на доста хора пратих линк. Всички са възхитени.
Наистина е много ценен!
Успех и занапред!
kuyvliev
Мнения: 23
Регистрация: 22 юли 2006, 01:30
Местонахождение: София
Връзка:

Мнение от kuyvliev »

В интерес на истината научих за сайта преди няколко часа и все още не съм разгледал какви книги има, а щом има книги ще пада четене. :wink:
Браво на всеки който се занимава с подобна дейност. Няма значение колко са онлайн библиотеките те винаги ще са полезни.
[url=http://www.save-darina.org][img]http://www.gozba.org/baner/save-darina/468_60_banner02.gif[/img][/url]

[url=http://www.erepublik.com/bg/referrer/kuyvliev][img]http://erepublik.com/images/badges/erepublik-badge-80x15.gif[/img][/url]
pimpivo
Мнения: 8
Регистрация: 25 юли 2006, 16:03

Мнение от pimpivo »

Браво баце добра е библиотеката наистина добра. Пък и приятно оформена. :) Успеш и занапред :wink:
Mike
Мнения: 34
Регистрация: 29 юли 2006, 10:34

Мнение от Mike »

Браво
знам библиотеката от много време и много се радвам когато виждам нови неща -продължавайте в същия дух :)
Не върви пред мен,
не мога да те следвам;
не върви зад мен,
не мога да те водя;
върви до мен
и ми бъди приятел;
gost

Мнение от gost »

едно голямо 10X за човека които сканира маореон. търся 1-вата книга от половин година и така и не я намерих 10xx ;]
Аватар
SecondShoe
Мнения: 421
Регистрация: 16 август 2006, 04:55

Мнение от SecondShoe »

Регистрирах се и искам да кажа защо този сайт го предпочитам пред другите. Най-важното нещо за мен е частта История където веднага се виждат новите книги и редовните читатели не се отегчават след две или три влизания в сайта, а постоянно очакват новите неща на удобно и лесно достъпно място. Навигацията е много приятна и прегледна, което не може да се каже за другите сайтове. Надявам се автора на сайта да продължи да се грижи все така редовно за обновяванията, както досега.
Аватар
Deem
Мнения: 14
Регистрация: 16 септември 2006, 15:14
Връзка:

Мнение от Deem »

Чудесна библиотека с мноного добър интерфес на страницата.
The Engineer

Яка работа!

Мнение от The Engineer »

Аз съм нещо като паразит, чета само, а Борислав и другите създават сайтове и бачкат яко за благото на такива като мен. Все пак поне мога им да изкажа благодарност за това, че в чужбина имам достъп до това което най-много ми липсва от България-книги на български. Не открих единствено номер на сметка за анонимни дарения.
Аватар
SecondShoe
Мнения: 421
Регистрация: 16 август 2006, 04:55

Re: Яка работа!

Мнение от SecondShoe »

The Engineer написа:Аз съм нещо като паразит, чета само, а Борислав и другите създават сайтове и бачкат яко за благото на такива като мен. Все пак поне мога им да изкажа благодарност за това, че в чужбина имам достъп до това което най-много ми липсва от България-книги на български. Не открих единствено номер на сметка за анонимни дарения.
Няма да е лошо да има една PayPal сметка, в която да могат да се правят дарения.
Аватар
goblin
Мнения: 54
Регистрация: 20 август 2006, 17:18

Мнение от goblin »

Няма да е лошо, но не забравяйте, че ония от "Труд" и други подобни на тях само това чакат.
Докато няма пари, пък били те и под формата на дарение, освен да плашат гаргите с писма и да пратят някой полицай (както при Виктор), използвайки личните си връзки, нищо не могат да направят.
По-добре е всеки, който има възможност да качи някъде книгите, да го направи. Пък тогава да видим къде ще си пращат писмата. :twisted:
Гост

Мнение от Гост »

Ами като гледам другите са казали всички хубави думи за този саит, затова само казвам само БРАВО!!!
Аватар
forri
Мнения: 52
Регистрация: 22 януари 2007, 01:10
Връзка:

Присъединявам се !!!!

Мнение от forri »

Здравейте,
аз също бих искала да се присъединя към всички суперлативи казани до тук за човека създал този сайт. Похвалите са напълно заслужени и с удоволствие споделям мнението на хората посетили това полезно място.Бих искала също да кажа на хората, които се опитват да забранят достъпа до книгите в електронен формат, че правят голяма грешка. Аз лично съм от този тип читатели , които прочели дадено произведение и в случай, че ми хареса - започвам да издирвам всички произведения на дадения автор. Предпочитам традиционния вариант на книгата - може винаги да ти е под ръка - в чантата , на верандата или във всяко помещение , а не само на компютъра . Поради тази причина последния път направих поръчка за над 10 книги и съм сигурна , че не съм само аз. За това уважаеми издатели не пречете на сайтове като този , може само да спечелите от това!!!
Аз сключвам своя договор със сатаната, за да ви кажа всичко, без остатък!!!
radina_

Много благодаря

Мнение от radina_ »

БЛАГОДАРЯ НА СЪЗДАТЕЛЯ НА ТОЗИ БЕЗЦЕНЕН САЙТ.
ДНЕС СЛЕД КАТО НЕ УСПЯХ ДА ГО ОТВОРЯ КАКТО ОБИКНОВЕННО, ИЗПАДНАХ В ПАНИКА И ОГРОМНО РАЗОЧАРОВАНИЕ.
Когато изкубим нещо съзнаваме реалната му цена. Това ме накара да изкажа Благодарностите си.Жив и здрав бъди!
дървен философ

Мнение от дървен философ »

С чиста съвест мога да кажа че това определено е най-добрият сайт в България от този род.Браво на Борко и сие.
Асен
Мнения: 19
Регистрация: 13 юли 2007, 23:27

Мнение от Асен »

Най-сърдечни благодарности на Борислав за изградената библиотека, за положения труд и времето да я поддържа. БРАВО! Продължавай в същия дух!

Аз също съм "за" сметка в PayPal, лично на мен едно подобно дарение не би ми повлияло по никакъв начин дали да купувам книги или - не. Но авторът/създателят на библиотеката си знае най-добре.
Гост

Мнение от Гост »

и аз бих сложил нещо в паъ пал
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости