За читателските мнения (тролски вариант)

Място за читателски отзиви. Обърнете внимание, че към творбите в библиотеката също могат да се оставят коментари.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Заключена
Аватар
ivand58
Мнения: 55
Регистрация: 03 юли 2007, 21:53

Мнение от ivand58 »

нт написа:За съжаление, останах с впечатление, че не се разбра добре какво имах предвид...
Напротив, разбрахме (кой каквото му изнася), че има ощипани госпожици :oops: , че никой не може да те убеди (вероятно защото е олигофрен) 8)
нт написа:Здраве да е. Друг път като има пак случай, може пак да пробвам.

Това е основен Олимпийски принцип - да участваш :roll:

piligrim, човека (може би) иска да каже, че за политическите коментари си има друго място, предполагам пред Централна баня?
Аватар
нт
Мнения: 176
Регистрация: 04 февруари 2007, 01:53

Мнение от нт »

Нещо да не си настъпан, ivand58, че се зъбиш?

Постът ти е типичен offtopic, както и поне 70% от останалите, т.е. спамиш темата.
Напротив, разбрахме (кой каквото му изнася), че има ощипани госпожици , че никой не може да те убеди (вероятно защото е олигофрен)
А ако се имаш за олигофрен и ти е трудно да фокусираш няма как да ти се помогне отвънка, трябва да се понапънеш сам.
Аватар
ivand58
Мнения: 55
Регистрация: 03 юли 2007, 21:53

Мнение от ivand58 »

нт написа:Нещо да не си настъпан, ivand58, че се зъбиш?
Може би си искал да кажеш настъпен, с "е"? :!: Нали форума трябваше да е елитарен?
нт написа: Постът ти е типичен offtopic, както и поне 70% от останалите, т.е. спамиш темата.
Благодаря че си ми направил толкова подробен анализ си си ме оценил така обективно. Явно си падаш по досиета и пр.:lol:
нт написа: А ако се имаш за олигофрен и ти е трудно да фокусираш няма как да ти се помогне отвънка, трябва да се понапънеш сам.

Много се радвам, че така лесно поставяш дигноза. Сигурно си известен психиятър с дълга практика, въпреки че позициите ти по-скоро отговарят като на блед тиинейджър.
И за да видиш, че съм все пак готин тип (ако и олигфрен) - "Долу Хитлер, смърт на комунистите ... и какво беше там? ... ааа! неграмотните да си мълчат, че ще видят те!". :twisted: Да не забравя - ти си прав, всички нищо не схващат, и изобщо, как смеят да пишат тука?! Вече трябва да съм уцелил верния тон?
Аватар
нт
Мнения: 176
Регистрация: 04 февруари 2007, 01:53

Мнение от нт »

Нервак ми се видиш, ivand58, бързаш кат' теле пред майка си, прочел-недопрочел, да тълкуваш и врещиш :)
ivand58 написа:Благодаря че си ми направил толкова подробен анализ си си ме оценил така обективно. Явно си падаш по досиета и пр.
Да няма обърквания, ще поясня - 70% от останалите постове в тази тема от други участници. Твоите по тази тема са спам 100%.

А какви са ти другите мнения във форума нито знам, нито ме интересува. Запомних ти ника, така че едва ли и ще науча к'ъв си и за к'во се бориш. От тия си, дето не са ми интересни.
Аватар
GeOrg
Мнения: 203
Регистрация: 04 август 2006, 15:52
Местонахождение: Пловдив, Ивайловград

Мнение от GeOrg »

Кой от двамата е по-умен за да се сети, че не трябва да продължава по този начин?

Темата е много сериозна и касае мястото което всички ние тук обичаме и посещаваме, но ако предпочитате продължавайте, аз няма да изтрия това което напишете въпреки че мога да го направя. Няма да го изтрия и евентуално ако някой от вас ме помоли за това!!!
Може и така да е, ...!
Rhea
Мнения: 17
Регистрация: 16 септември 2008, 16:21

Мнение от Rhea »

Тъй като не вярвам думата "ощипана" да се отнася до мен, не коментирам.

Но ако думата "госпожица" се отнася до мен - според най-новите закони на EU, използването на тази дума е забранено, защото се тълкува като дискриминация.

Моля, не си правете труда да ми отговоряте по какъвто и да е начин. :)
I don't think that I love you any more
Аватар
нт
Мнения: 176
Регистрация: 04 февруари 2007, 01:53

Мнение от нт »

GeOrg написа:Кой от двамата е по-умен за да се сети, че не трябва да продължава по този начин?

Темата е много сериозна и касае мястото което всички ние тук обичаме и посещаваме, но ако предпочитате продължавайте, аз няма да изтрия това което напишете въпреки че мога да го направя. Няма да го изтрия и евентуално ако някой от вас ме помоли за това!!!
След дъжд качулка, Master GeOrg,
Ако бяхте модератори на място, щяхте да се включите на време и да прекратите flood-а. Темата я отворих аз и опитвах да я държа в рамките на нещо конкретно.

Това, което ivand58 прави са форумни интрижки с намигания към други участници и подмятания от първия си пост.
ivand58 написа: piligrim, човека (може би) иска да каже, че за политическите коментари си има друго място, предполагам пред Централна баня?
Може да си се объркал като ме слагаш в една група с него, но ще изчакам отговора ти, а липсата на такъв ще считам за положителен, а изказването ти за несправедливо модераторско поведение.
Темата е сериозна и по принцип, и за важни неща. Дори и останалите участници, които познавам във форума от години, и мога да кажа че уважавам, скочиха да се занимават главно с изкривени тълкувания на части от изречения от мои постинги. На тебе, GeOrg, това как ти се вижда?
Аватар
piligrim
Мнения: 55
Регистрация: 18 април 2007, 22:32
Местонахождение: Русе

Мнение от piligrim »

Ще си позволя коментар чрез думите на George Carlin R.I.P
***
Парадоксите на времето
Парадоксът на нашето време е, че имаме по-големи сгради, ала по-ниска търпимост; по-широки магистрали, но по-тесни възгледи. Харчим повече, но притежаваме по-малко; купуваме повече, но се радваме по-малко. Имаме по-големи къщи и по-малки семейства; повече удобства, но по-малко време. Получаваме по-добро образование, но по-малко мъдрост; повече знания, но по-лоша преценка; имаме повече експерти, но също така и повече проблеми; повече медицина, но по-малко здраве.
Пием твърде много, пушим твърде много, харчим твърде безотговорно; смеем се много малко, караме много бързо, избухваме лесно; лягаме си твърде късно, събуждаме се уморени; четем твърде малко, но гледаме телевизия прекалено много; и се молим твърде рядко. Увеличихме притежанията си, но намалихме ценностите си. Приказваме твърде много, обичаме твърде рядко и мразим твърде често.
Знаем как да оцеляваме, но не знаем как да живеем. Добавихме години към човешкия живот, но не добавихме живот към годините. Отидохме до Луната и се върнахме, но ни е трудно да пресечем улицата и да стиснем ръката на новия си съсед. Завоювахме просторите на Космоса, но не и дълбините на духа. Правим по-големи неща, но не и по-добри.
Изчистихме въздуха, но замърсихме душите си. Подчинихме атома, но не и нашите предразсъдъци. Пишем повече, но научаваме по-малко. Планираме повече, но постигаме по-малко. Научихме се как да бързаме, но не успяхме да се научим как да чакаме. Правим нови компютри, които съхраняват повече информация и изхвърлят повече копия от когато и да било по-рано, но общуваме все по-малко и по-малко.
Това е времето на бързата храна и лошото храносмилане; на големите хора и дребните душици; на лесните печалби и на трудно спечелените приятелства. Време на по-високия семеен доход и на повече разводи, на по-хубави къщи и на разбити домашни огнища. Време на кратките пътувания, памперсите за еднократна употреба и на морала за еднократна употреба; на любовните афери за една нощ, на увеличеното тегло и на хапчета, които могат да направят всичко: да ни възбудят, да ни успокоят и да ни убият. Време, когато има много на витрините на магазините, но малко в склада. Време, когато технологията позволява на това писмо да стигне до вас, но също така ви позволява да го споделите или просто да натиснете клавиша „delete”.
Запомнете: отделяйте повече време за тези които обичате, защото те няма да са с вас завинаги.
Запомнете: кажете мила дума на току-що проходилото детенце вдигнало с възхищение очи към вас, защото това мъничко създание скоро ще порасне и няма да бъде повече покрай вас.
Запомнете и горещо прегърнете човека до вас, тъй като това е единственото съкровище, което можете да дадете от цялото си сърце и това не ще ви струва нищо.
Запомнете и казвайте „Обичам те!” на любимия си човек, но най-важното от всичко е наистина да го мислите. Една целувка и прегръдка поправят всяка злина, когато идват от дълбините на сърцето ви.
Запомнете и се дръжте ръка за ръка и ценете всеки миг, когато сте заедно, защото ще дойде ден, когато човекът до вас няма да го има вече. Отделяйте повече време да се обичате, намирайте време да разговаряте и да споделите всичко, което имате да си кажете един на друг.
Защото животът не се измерва с броя на вдишванията, които правим, а с моментите, които спират дъха ни.
***
Какво да ви кажа..? Защо просто не си стиснете ръцете? Защото започвате да приличате на родните ни издатели...

piligrim
Аватар
GeOrg
Мнения: 203
Регистрация: 04 август 2006, 15:52
Местонахождение: Пловдив, Ивайловград

Мнение от GeOrg »

нт написа:...
Може да си се объркал като ме слагаш в една група с него, но ще изчакам отговора ти, а липсата на такъв ще считам за положителен, а изказването ти за несправедливо модераторско поведение.
Темата е сериозна и по принцип, и за важни неща. Дори и останалите участници, които познавам във форума от години, и мога да кажа че уважавам, скочиха да се занимават главно с изкривени тълкувания на части от изречения от мои постинги. На тебе, GeOrg, това как ти се вижда?
На лично съобщение - не ми се иска да съм третия в групата!
Последната и единствена промяна е направена от GeOrg на 19 март 2009, 12:43.
Може и така да е, ...!
Аватар
нт
Мнения: 176
Регистрация: 04 февруари 2007, 01:53

Мнение от нт »

GeOrg написа:... не ми се иска да съм третия в групата!
От това по-ясен отговор едва ли може да има!
Аватар
Борислав
Мнения: 1065
Регистрация: 15 ноември 2005, 17:25

За политическите мнения

Мнение от Борислав »

Ще заключа и тази тема, но преди това...

Място за чисто политически коментари в библиотеката няма. Там за момента се коментират само и единствено произведенията. Те може и да правят анализ на политиката, но ние ще коментираме само как го правят, без да създаваме наш си политически преглед.
Заключена

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости