Поздравления

Разни теми, разни идеали
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Аватар
нт
Мнения: 176
Регистрация: 04 февруари 2007, 01:53

Мнение от нт »

смятам, че подхвърляните все по-често идеи за paypal 'дарения' противоречат на идеята и духа на сайта. а осъществяването на тези идеи може да направи много лоша услуга на общността и да доведе до ликвидирането и.

ако някой иска да помогне на библиотеката, най-добрият начин е да сканира и редактира текстове, а не да предлага пари.
Асен
Мнения: 19
Регистрация: 13 юли 2007, 23:27

Мнение от Асен »

Окей, стига да ми остане достатъчно време.
piki
Мнения: 65
Регистрация: 08 септември 2007, 11:35

Мнение от piki »

Поздравявам всички хора, отделящи от свободното си време да "дигитализират" книжните носители. Изпитах голямо удоволстие включвайки се в този проект. Надявам се това да продължи и занапред.
mistar_ti
Мнения: 30
Регистрация: 08 септември 2007, 23:34

Мнение от mistar_ti »

Искам 1-во да изкажа благодарности на всички положили усилия да създатат и развият този сайт ( елетронна библиотека ) нека не забравяме времето когато имаше книги в градските библиотеки. Тогава ги четяхме с удоволствие и никои не закачаше тези билиотеки за авторски права. И те спряха да добавят нови книги дано този сайт продължи да ни радва въпреки желанието на някои издателски къщи. Благодаря !!!!!
Гост

Мнение от Гост »

Здравейте!
Казвам се Димитър Донев и искам да поздравя екипа създал този сайт и Борислав в частност. Наистина е най-добрият в нета за момента. Навигация и интерфейс-много удобни. Извинявам се, че пиша във форума чак сега, след като изчетох половината произведения. Ползвам сайта повече от две години. Харесва ми, че се добавят и исторически книги, и други жанрове, а не само фантастика, макар че тя е главната причина да съм тук. Прочетох раздела за качване на книги, но честно казано не мога да намеря време (все още) за да дам и аз нещо от себе си. Иска ми се да кажа много неща, но не обичам да съм многословен: СТРАХОТЕН САЙТ :)
karies
Мнения: 1
Регистрация: 12 май 2008, 19:53

Мнение от karies »

Привет!
В духа на спама (какво да се прави-болест:) - няма да чета написаното по-рано, а ще се насоча направо към заглавието!
Поздравления и БРАВО!
От 2-3 години все се каня да направя нещо подобно, но все сили и...увереност не ми стигат. Така че - поздравления:)
Лично аз съм върл и пристрастен привърженик на разпространението (и четенето) на книги, така че, надявам се ще ви бъда от полза :)

Гледам много слаба научна секция имате...засега... Когато се поосвободя ще кача по-интересните си и ценни неща... Пък дано бъде стимул и за други... Да превърнем сайта в място полезно за нашите книги:)
Искам вашите зъбки :-)
доктор дулитъл

Мнение от доктор дулитъл »

karies написа: Гледам много слаба научна секция имате
изказвам лично мнение:
има един съществен проблем във връзка със спецификата научната литература. За разлика от удожествената такава, в научната се съдържат много 'нестандартни' графични елементи - формули, диаграми, схеми и т.н., които по мое мнение не стават за тектово представяне (с т.нар. аски талица). частично (незадоволително за мене) решине е да се добавят картинки към основния текст. обаче става микс - ткст и картинка, трудно се позиционират и изобщо не си е работа.
руските братя ползват един формат за компресия на картинки - де-жа-вю и казват че резултатите са много добри за научни книги.
Аватар
Candle
Мнения: 5
Регистрация: 17 юни 2008, 11:51
Местонахождение: Варна

Мнение от Candle »

Искам да поднеса огромни благодарности към Борислав и всички останали, които са съдействали за развитието на библиотеката. Посещавам я почти от момента на съдаването и се радвам да видя как с всеки изинал ден предлага все повече и повече на един читател.
Искрени поздравления за вашия труд, упоритост и ентусиазъм.
Аватар
нт
Мнения: 176
Регистрация: 04 февруари 2007, 01:53

Мнение от нт »

Честит ден на Будителите, приятели!
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости