... А сега какво следва???

Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
Алон-30-
Мнения: 3
Регистрация: 29 юни 2018, 22:15

... А сега какво следва???

Мнение от Алон-30- »

Здравейте!
Пише ви един ревностен фен на Даниъл Силва. Поредицата за Габриел Алон запълваше малкото свободно време с което разполагам. Дни и нощи аз прекарвах в компанията на Алон, Шамрон, Узи Навот и сие.. Случвало се е да не спя вечер. И изведнъж съм на работното си място. Изживях драмите, радостите, абсолютно всичко с тези герои. По подобен начин запълвах свободното време. Радвам се, че успях за няколко месеца да се докосна до истински професионалист като Даниъл Силва, и неговите произведения.
А сега какво??? Кой автор може да остане в съзнанието на човек с някоя подобна поредица??? Сега като се прибера от работа, сякаш чувствам празнина. Самота, самота, самота...
Попаднах на няколко автора, които може би ще ме зарадват. Но ако имате други предложения, с удоволствие ще обърна внимание. Единствено от жанр Трилър търся нещо!
В момента се чудя какво да започна: Джонатан Келерман, Джефри Дивър... или вие, читатели, ще ме посъветвате за нещо друго?!
Благодаря ви предварително!
Stas Kirov
Мнения: 107
Регистрация: 28 октомври 2011, 14:52

Re: ... А сега какво следва???

Мнение от Stas Kirov »

И аз харесах много поредицата.
Препоръчвам ви най-вече Робърт Лъдлъм и Фредерик Форсайт, а също и Лий Чайлд, Уилям Грифин, Винс Флин и Том Кланси.
Приятно четене!
Аватар
zl_tsanev
Мнения: 270
Регистрация: 27 май 2008, 07:54
Местонахождение: Шумен

Re: ... А сега какво следва???

Мнение от zl_tsanev »

Освен упоменатите по-горе: Доналд Хамилтън, Бари Айслър, Ед Макбейн, Бърнард Корнуел, Дик Франсис.
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости