"Пропаганда" от Едуард Бернайс

Въпроси и теми относно хартиени издания на книги
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
MartinK
Мнения: 1
Регистрация: 07 октомври 2013, 21:19

"Пропаганда" от Едуард Бернайс

Мнение от MartinK »

Търся книгата от заглавието, година на издаването и е 1928. Търся я на български език и по възможност в книжен вариант, но не мога да я намеря никъде. Ще се радвам, ако някой може да помогне.
Ради

Re: "Пропаганда" от Едуард Бернайс

Мнение от Ради »

И аз я търся и Cristallizing public opinion също. Успя ли да ги намериш?
satanail1990
Мнения: 2
Регистрация: 13 ноември 2014, 00:09

Re: "Пропаганда" от Едуард Бернайс

Мнение от satanail1990 »

Имам и двете на английски. Едната е в ebub формат, а другата е сканиран pdf. Ако искате, дайте координати и ще ги изпратя.
А иначе книгата никога не е издавана на български и не вярвам, че някой има интерес да я издаде.
nikito0_98

Re: "Пропаганда" от Едуард Бернайс

Мнение от nikito0_98 »

satanail1990 написа:Имам и двете на английски. Едната е в ebub формат, а другата е сканиран pdf. Ако искате, дайте координати и ще ги изпратя.
А иначе книгата никога не е издавана на български и не вярвам, че някой има интерес да я издаде.


Здравейте, можете ли да ми изпратите, защото ми трябват за курсова работа. Пощата ми е : radeva.nikoll[маймунско а]gmail[ . ]com
Belian

Re: "Пропаганда" от Едуард Бернайс

Мнение от Belian »

Здравейте, много ще съм благодарен ако книгите стигнат и до мен !!!
miro919191[маймунско а]gmail[ . ]com; miro1919[маймунсko a]abv[ . ]bg
123

Re: "Пропаганда" от Едуард Бернайс

Мнение от 123 »

Здравейте, бих Ви бил много благодарен, ако можете да ми изпратите книгата и на мен. Имейлът ми е ivan_tzanev[маймунско а]mail[ . ]bg. Би ми било интересно да я прочета. Надвам се, че не пиша прекалено късно. Благодаря предварително.
Anich1

Re: "Пропаганда" от Едуард Бернайс

Мнение от Anich1 »

Здравейте, бихте ли могли да я изпратите и на мен :D Благодаря предварителноо :) email: ana.dimitrova[мaмунско а]abv[ . ]bg
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости