търся името на любовен роман

Търсите заглавието на книга или пък името на автор? Това е правилното място за въпроса ви.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
bernardin
Мнения: 9
Регистрация: 06 юни 2015, 23:01

търся името на любовен роман

Мнение от bernardin »

Доколкото си спомням беше от рода на книгите от поредицата Страст, не много голяма като обем. Ставаше въпрос за доведени брат и сестра как се влюбват един в друг и една вечер са хванати от родителите си. След което той заминава и не се връща за около 10 години , защото е бил прогонен от баща си. Мисля че се завръщаше за Коледа при семейството си и там отново се вижда с нея(не помня имената беше отдавна когато съм я чела) Баща му вече му е простил и той е добре дошъл в семейството, но старите му чувства са все още съществуват и доведеният му баща осъзнава, че е направил грешка и им дава благословията си да се оженят. Той междувременно е успял адвокат или нещо подобно. Ако някой се сеща моля да пише. Благодаря !!! :D
Ива81
Мнения: 5
Регистрация: 19 април 2015, 17:20

Re: търся името на любовен роман

Мнение от Ива81 »

Това е книга от поредицата Арлекин специално издание Коледна магия. Търсих тук в библиотеката, но не я намирам.
Лиза Джексън- Мъжът от Боровата планина
Емили Ричардс- Черната царица

Джоан Хол - Коледно завръщане-Преди години между Даяна и доведения й брат Мат пламва искрата на любовта. Разделени насила, те не престават да копнеят един за друг. Дали тази белоснежна Коледа ще разпръсне доброто си вълшебство и над тях?- това е книгата според мен

Луси Гордън- Целувка в коледната нощ
bernardin
Мнения: 9
Регистрация: 06 юни 2015, 23:01

Re: търся името на любовен роман

Мнение от bernardin »

Благодаря много !!!
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости