Фентъзи за начинаещи ?

Място за читателски отзиви. Обърнете внимание, че към творбите в библиотеката също могат да се оставят коментари.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Аватар
desiilieva
Мнения: 28
Регистрация: 19 август 2015, 17:50
Местонахождение: Sofia

Re: Фентъзи за начинаещи ?

Мнение от desiilieva »

Благодаря на всички за отговорите и помощта!
ГАД

Re: Фентъзи за начинаещи ?

Мнение от ГАД »

Здравейте! Искам да ви попитам относно Сияйни слова. Свалих си същата във формат 1024 страници. Това което ме интересува е, дали това са и двете части на Сияйни слова или е само първата, понеже по прочетеното от мен поредицата "Летописите на светлината на бурята" не е завършена. Ще има ли още части на поредицата скоро?
Mandor
Мнения: 752
Регистрация: 19 август 2006, 10:56
Връзка:

Re: Фентъзи за начинаещи ?

Мнение от Mandor »

За съжаление не можем да отговорим на въпроси относно текстове, които липсват в сайта.
Mandor
Мнения: 752
Регистрация: 19 август 2006, 10:56
Връзка:

Re: Фентъзи за начинаещи ?

Мнение от Mandor »

ГАД написа:Защо?
Сериозно ли? :?
ГАД

Re: Фентъзи за начинаещи ?

Мнение от ГАД »

Питам в случай, че има почитатели на поредицата....
Mandor
Мнения: 752
Регистрация: 19 август 2006, 10:56
Връзка:

Re: Фентъзи за начинаещи ?

Мнение от Mandor »

ГАД написа:Искам да ви попитам относно Сияйни слова. Свалих си същата във формат 1024 страници. Това което ме интересува е, дали това са и двете части на Сияйни слова или е само първата, понеже по прочетеното от мен поредицата "Летописите на светлината на бурята" не е завършена.
След като книгата липсва в сайта, значи сте я свалили от друго място. Очевидно, че не можем да знаем какво и откъде сте свалили, съответно — дали е пълна версия.
ГАД написа:Ще има ли още части на поредицата скоро?
„Сияйни слова“ е издадена през 2014 г., което означава, че ще се появи тук най-рано догодина. Дали ще има други части след нея — очевидно зависи от автора.

Честно казано, наистина не разбирам въпросите!
ГАД

Re: Фентъзи за начинаещи ?

Мнение от ГАД »

:D Благодаря за съдействието.
Nedko
Мнения: 19
Регистрация: 26 юли 2012, 11:14

Re: Фентъзи за начинаещи ?

Мнение от Nedko »

На сайта си автора е споделил, че планира поредицата да е от 10 книги, като целта му е да изкарва по една книга на всеки 2 години (без да се обвързва с този срок разбира се). Третата книга от поредицата много вероятно ще се казва "Oathbringer", като статуса на черновата й на сайта към днешна дата е "написана на 36%" :D Вероятна дата за издаването й на английски е края на 2016г. или началото на 2017г.
Поздрави :)
ГАД

Re: Фентъзи за начинаещи ?

Мнение от ГАД »

Ето за това говоря. Благодаря :mrgreen:
George-Al

Re: Фентъзи за начинаещи ?

Мнение от George-Al »

фентъзи за начинаещи - Хрониките на Ририя. Майкъл Съливан.. Доста екшън, приятен хумор, книжките са малки, четат се бързо, доволно екшън има и интрига.
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: един гост