Папки с име sdr

Питайте, ако нещо в библиотеката е неясно.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
Hellioob
Мнения: 16
Регистрация: 04 октомври 2014, 20:45

Папки с име sdr

Мнение от Hellioob »

Здравейте!
Някои може ли да ми обясни какви са тези папки завършващи в края като sdr... безопасно ли да се трият?
Всъщност това са книгите, които съм изтрил от kindle, а сега се намират като остатъци.
Прочетох, че не е много препоръчително да се изтрият, но все пак реших да попитам тук и надявам се да намерим безопасен начин да изчистим тези папки.
Последната промяна е направена от Hellioob на 4. Мнението е било променяно 4 пъти.
Надя

Re: Папки с име sdr

Мнение от Надя »

Аз ги трия. Нямам проблем.
Hellioob
Мнения: 16
Регистрация: 04 октомври 2014, 20:45

Re: Папки с име sdr

Мнение от Hellioob »

Надя написа:Аз ги трия. Нямам проблем.
Сигурна ли си, че няма последици?
Преди време, съм изтрил подобни папки и след това, опитах да изпращам книгите, чрез calibre по email и не ги получавах в облака.
Притеснява ме това, че ако изтрия тези папки, вероятно отново, ще имам проблем с изпращането на книги по email-а.
Вчера се разрових в интернет и попаднах на една тема, където се обяснява някакъв трик свързан с един скрипт, но не разбирам английски.

Ето темата - http://www.mobileread.com/forums/showth ... p?t=211384
Последната и единствена промяна е направена от Hellioob на 25 януари 2017, 22:32.
cherrycrush
Мнения: 7
Регистрация: 30 ноември 2014, 16:48

Re: Папки с име sdr

Мнение от cherrycrush »

Здрасти,
Аз съм с Киндъл от почти 3 години и винаги си играя да трия папките на книгите, които съм прочела, защото просто ме изнервят и ми заемат място, така че определено няма проблем. Доколкото знам, вътре във файловете има информация като например докъде си стигнал и т.н. Темата, към която си дал линк, обсъжда програма, която да трие автоматично тези папки, след като си ги изтрил като файлове от киндъла.
Аз книги не изпращам по имейл и нямам идея как седят нещата там, НО понеже съм купувала/сваляла от Амазон, знам, че в облака ти седят всичките книги, които някога си цъкнал да купиш/свалиш (че там винаги е пълно с промоции за безплатни книги), те са ти вързани към Амазон акаунта и идеята е да може да ги възстановиш, ако случайно ти се развали устройството или се изтрият по погрешка и т.н. Така че може би твоят проблем се корени в нещо друго, щом не можеш да ги получаваш, а не в тези папки :)
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости