Нора Робъртс

Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
Аватар
Ellendary
Мнения: 10
Регистрация: 15 юни 2007, 19:30

Нора Робъртс

Мнение от Ellendary »

Четох в сайта,че има произведения на Нора Робъртс,но не ги намирам.Аз ли немога да се справя или е нещо друго.Моля,помогнете ми. :wink:
Аватар
Борислав
Мнения: 1065
Регистрация: 15 ноември 2005, 17:25

Re: Нора Робъртс

Мнение от Борислав »

Ellendary написа:Четох в сайта,че има произведения на Нора Робъртс
Не, няма такива.
Аватар
Ellendary
Мнения: 10
Регистрация: 15 юни 2007, 19:30

Мнение от Ellendary »

Явно съм се объркала.Извинявай. :wink:
Аватар
Ellendary
Мнения: 10
Регистрация: 15 юни 2007, 19:30

Нора Робъртс

Мнение от Ellendary »

Хиляди благодарности за книгите,които добавихте в сайта. :lol:
JasSsito
Мнения: 1
Регистрация: 17 юни 2009, 15:13

Мнение от JasSsito »

Аз съм следващата,която иска да благодари за качените на Нора Робъртс книги :)Поредицата ''В смъртта'' живо ме интересува,страхотно се запалих по нея след прочитането на 5-тте качени книги и искам да попитам ще бъдат ли качени и други заглавия от тази поредица?
Аватар
Nadenceto22
Мнения: 7
Регистрация: 27 юни 2009, 16:43

Мнение от Nadenceto22 »

Много харесвам книгите на Нора Робъртс, макар хмм, историите да се повтарят малко, или по-скоро подхода на героите към ситуациите. Една нейна книга, която наистина много ми хареса и ми влезе под кожата е "Брегът на тъмната вода", тук я няма и за съжаление, не мога да сканирам книги, иначе с удоволствие щях да я сканирам, нея и другите, които си купих, защото тук ги нямаше.
И аз ще благодаря за сканираните книги, ще се радвам да видя и други нейни! :)
Гост

Мнение от Гост »

Харесвам много Нора Робъртс,тъй като нямам нейни произведения в моята малка лична библиотека,с удоволствие чета всичко,което сте качили в сайта и за което много благодаря!
Anni4ka9
Мнения: 1
Регистрация: 31 декември 2009, 16:12

Мнение от Anni4ka9 »

Обожавам книгите на Н. Робъртс.
Почти всички нейни книги, налични в сайта, съм ги прочела.
Много ще се радвам ако качите и книгите, по които са правени филми.
Например: Tribute (Как ангелите плачат) и Angels Fall (Смърт край змийската река).
Мерси
аси

Re: Нора Робъртс

Мнение от аси »

Здравейте търся книгата на Нора Робъртс - Красива и мъртва
Bebsy
Мнения: 1
Регистрация: 27 септември 2012, 00:58

Re: Нора Робъртс

Мнение от Bebsy »

Обожавам Смърт край Змииската река. Обичам да си я препрочитам редовно :)
nobody_22
Мнения: 7
Регистрация: 24 февруари 2014, 15:37

Re: Нора Робъртс

Мнение от nobody_22 »

Самостоятелните романи на Нора Робъртс си ги бива,но малките серийки са малко блудкави-по-скоро комерсиална литература,въпреки, че стилът и на писане е добър
Гост

Re: Нора Робъртс

Мнение от Гост »

Здравейте,

Дали се планува качването на новите книги от серията "В смъртта"?
Epsilon
Мнения: 16
Регистрация: 02 септември 2009, 14:19

Re: Нора Робъртс

Мнение от Epsilon »

Планирано е качването на цялата серия, но не се ангажирам със срок, освен най-общ - до към края на 2014г.
Teddy crazy
Мнения: 2
Регистрация: 15 септември 2015, 06:56

Re: Нора Робъртс

Мнение от Teddy crazy »

Xesiona написа:Планирано е качването на цялата серия, но не се ангажирам със срок, освен най-общ - до към края на 2014г.
Здравейте! Тъй като съм незряща, а не мога да сканирам книги, библиотеката е най-атрактивното ми забавление. Серията " В смъртта" ми е любима и смятам, че си заслужава да се прочете. Но това, което към момента е качено, не е цялата серия. Съществуват още около 10 или 11 книги, за които не знам дали изобщо са преведени на български. Бих се радвала ако се намерят поне някои от тях! Предварително благодаря за разбирането!
oziris1
Мнения: 12
Регистрация: 17 март 2016, 11:24

Re: Нора Робъртс

Мнение от oziris1 »

Не знам дали ще е полезна информацията, но в Пазарджик, на тортата, на шадраваните всеки ден без вторник и сряда има борса за книги. Знам, защото ги продавах. Тези за Нора Робърс вървят нови по 4-5 лв.
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: един гост