Четох преди време ...

Търсите заглавието на книга или пък името на автор? Това е правилното място за въпроса ви.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
frik
Мнения: 14
Регистрация: 30 септември 2013, 10:27

Четох преди време ...

Мнение от frik »

Четох преди време книга която се оказа част първа от поредица.... не помня коя.... и ми трябва помощ за името на книгата и поредицата. Това което помня е, че я четох онлайн. Сюжета е - империя върху островни плата разделени от дълбоки пропасти. Войската ги преминава чрез преносими мостове. Високо ценени са енергийни брони и оръжия останали от миналото.
Dreamer
Мнения: 37
Регистрация: 27 ноември 2010, 23:46

Re: Четох преди време ...

Мнение от Dreamer »

frik
Мнения: 14
Регистрация: 30 септември 2013, 10:27

Re: Четох преди време ...

Мнение от frik »

Не..не е това. Главният герой в началото беше попаднал в войскова част, която пренасяше мостовете на ръце и поставяше между пропастите за да мине редовната войска по тях и това под обстрел. Даваха много жертви защото не им разрешаваха да се защитават с щитове. Той промени това.
white_darkness
Мнения: 7
Регистрация: 02 ноември 2011, 15:09
Местонахождение: Силистра

Re: Четох преди време ...

Мнение от white_darkness »

frik написа:Четох преди време книга която се оказа част първа от поредица.... не помня коя.... и ми трябва помощ за името на книгата и поредицата. Това което помня е, че я четох онлайн. Сюжета е - империя върху островни плата разделени от дълбоки пропасти. Войската ги преминава чрез преносими мостове. Високо ценени са енергийни брони и оръжия останали от миналото.
Това ми напомня на "Пътят на кралете" - Първата книга от поредицата "Летописите на светлината на бурята" (Виж Stormlight Archive)
frik
Мнения: 14
Регистрация: 30 септември 2013, 10:27

Re: Четох преди време ...

Мнение от frik »

white_darkness написа:
frik написа:Четох преди време книга която се оказа част първа от поредица.... не помня коя.... и ми трябва помощ за името на книгата и поредицата. Това което помня е, че я четох онлайн. Сюжета е - империя върху островни плата разделени от дълбоки пропасти. Войската ги преминава чрез преносими мостове. Високо ценени са енергийни брони и оръжия останали от миналото.
Това ми напомня на "Пътят на кралете" - Първата книга от поредицата "Летописите на светлината на бурята" (Виж Stormlight Archive)
Да това е !!! Благодаря.
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: един гост