Брой читателски мнения

Хрумнало ви е как може да се подобри Моята библиотека...
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Аватар
MikoBG
Мнения: 64
Регистрация: 13 февруари 2007, 02:30

Брой читателски мнения

Мнение от MikoBG »

Ако се добави в базата, за всяко произведение, поле с данни "Брой читателски мнения", ще се подобри избора. Не предлагам рейтинг, той е доста относителен! Все пак за да напишеш мнение, трябва нещо да те накара. Дали ти е харесала книгата или не, няма значение, важното е, че те е активирала! Идеята не е моя. Във всеки торент сайт има нещо такова, и го използвам 100% :oops:

Ох забравих... Ми то би трябвало да излиза не е в страницата със самата книга, а там където избираш и търсиш. Т.е. съвсем в началото. Когато тъсиш нещо ново и извикаш екран по автор или по азбучен ред и т.н. То при избрано произведение, коментарите си излизат и така, ама "резето падна"! :D Мисля, че не е нещо много сериозно, като промяна. :shock:
Аватар
SecondShoe
Мнения: 421
Регистрация: 16 август 2006, 04:55

Re: Брой читателски мнения

Мнение от SecondShoe »

Това е добра идея. Може да има и секция с топ 10 най-коментирани книги. Също може да има и брояч на тегленията и класация с най-сваляни книги. Идеи колкото искаш, но Борислав има само две ръце :wink: . Мисля, че това което има в момента е предостатъчно за повечето от потребителите.
Аватар
MikoBG
Мнения: 64
Регистрация: 13 февруари 2007, 02:30

Re: Брой читателски мнения

Мнение от MikoBG »

SecondShoe написа:Това е добра идея. Може да има и секция с топ 10 най-коментирани книги. Също може да има и брояч на тегленията и класация с най-сваляни книги. Идеи колкото искаш, но Борислав има само две ръце :wink: . Мисля, че това което има в момента е предостатъчно за повечето от потребителите.
Така е! Това е една идея. Но просто библиотеката се разширява! Колкото повече хора я посещават, толкова по-добре, но и толкова повече идеи! Борислав има само две ръце и те не стигат! Значи трябват още! Да потърсим тогава! Не трябва да капсулираме тази хубава идея, а да я разширим! Според мен, тази библиотека, се радва на голяма посещаемост, защото има секция "Сканиране" и всеки дава това което може. Защо да се огранчи само в тази секция? Трябват помощници на Борислав! Това е една много добра идея!
Аватар
SecondShoe
Мнения: 421
Регистрация: 16 август 2006, 04:55

Re: Брой читателски мнения

Мнение от SecondShoe »

За съжаление моите възможности по уеб програмиране са доста скромни :cry: и не мога да помогна, а точно такива хора трябват - уеб програмисти, които да пишат модули за библиотеката. Май писаха във форума няколко човека с желание да помогнат в програмирането на сайта, но не знам какво е станало.
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости