въпрос за готовите сканирани книги

Един е питал, друг — отговарял…
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
Гост

въпрос за готовите сканирани книги

Мнение от Гост »

забелязах, че някои книги които бяха със статут на готови,
например шугун-1 и кобра изчезнаха от списъка на сканиращите се книги, но не се появиха в списъка на новодобавените.

има ли някакъв проблем? или причината е друга?
Аватар
Борислав
Мнения: 1065
Регистрация: 15 ноември 2005, 17:25

Ре: въпрос за готовите сканирани книги

Мнение от Борислав »

Гост написа:забелязах, че някои книги които бяха със статут на готови,
например шугун-1 и кобра изчезнаха от списъка на сканиращите се книги, но не се появиха в списъка на новодобавените.
Ще добавя "Шогун", когато и втората част стане готова. Предполагам, че kuyvliev сам е изтрил първата част от списъка.

"Ударът на кобрата" не е добавен и си е все още в списъка. Има нужда от още малко редакция. Вече писах на ViK.
Аватар
MikoBG
Мнения: 64
Регистрация: 13 февруари 2007, 02:30

Мнение от MikoBG »

Втория том на Шогун е готов до страница 200. Предполагам, че kuyvliev е сериозно ангажиран и затова не ми е подал останалата част от книгата. Когато я сканира, може би ще се забавя няколко дена. Ще се опитам да използвам описанието на mandor и да я прередактирам в SFB /или както му беше името/ формат.
Гост

Мнение от Гост »

защо имам някакъв спомен, че "Кобра", не "удара на кобрата" също беше в списъка на готовите, но после изчезна.
или греша?
Аватар
Osiana
Мнения: 12
Регистрация: 05 май 2009, 15:14
Местонахождение: България

Мнение от Osiana »

Защо така се бави валидирането?
Аватар
SecondShoe
Мнения: 421
Регистрация: 16 август 2006, 04:55

Мнение от SecondShoe »

Сигурно защото отнема време и става бавно.
Аватар
Osiana
Мнения: 12
Регистрация: 05 май 2009, 15:14
Местонахождение: България

Мнение от Osiana »

Благодаря. Ако знаех, нямаше да питам. :D
Mandor
Мнения: 752
Регистрация: 19 август 2006, 10:56
Връзка:

Мнение от Mandor »

Osiana написа:Защо така се бави валидирането?
Някое конкретно произведение ли имате предвид?
Аватар
Osiana
Мнения: 12
Регистрация: 05 май 2009, 15:14
Местонахождение: България

Мнение от Osiana »

Всъщност забелязах че от 10.06 не са качвани нови произведения и няколко от тези, които отдавна чакат валидиране ме интересуват. Въпроса ми е по принцип, но и не чудех дали сайта няма проблем с валидирането. (Бях забелязала, че почти всеки ден се валидират нови произведения) Но щом е нормално да се бавят нещата, ще се чака, няма как. Благодаря за прекрасната библиотека. За хора като мен, които живеят в чужбина, читанката е нещо прекрасно. Благодаря отново за което.
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости